Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Most hogy Falus Ferenc visszal...

Most hogy Falus Ferenc visszalépett, tarlós legfőbb ellenfele Csárdi Antalt?

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 13:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Tarlós legfőbb ellenfele saját maga.

Nagyon kell igyekeznie, hogy ezt a választást elveszítse.

Annyira lejáratta magát az ellentábor Falussal, hogy már nem lehet komolyan venni.

2014. okt. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 MolotovPunk ***** válasza:

Ha bal oldalon mindenki elmegy és Bokrosra voksol,akkor elképzelhető,hogy Bokros legyőzi Tarlóst.Úgy értem van rá valami esély.

Szerintem vele szemben csak neki van esélye,másnak nem.

2014. okt. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Bokrost egy egész ország utálja. Azok után, amit a magyar gazdasággal művelt, örökre elásta magát.

Ő a pénzügyminiszterek Gyurcsánya.

2014. okt. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Amúgy nem értem, hogy mi a baja sokaknak bokrossal. Megpróbálta helyreállítani a gazdaságot.


Magyarország annyira szar helyzetben van, hogy egyszerűen csak megszorításokkal lehet valamit elérni. Jaj hát ez az emberek nagy részének nem tetszik, nekik az kell, hogy leígérjék a csillagokat az égről és gurgassuk előttünk a hatalmas adósság hegyeket. Na ezért fog káosz lenni 10 éven belül Magyarországon, hála, addigra én nem itt leszek.

2014. okt. 1. 14:52
 5/25 anonim ***** válasza:

Bokrosnak van egy szakértelme, ami messze jobb, mint mondjuk Matolcsyé. Aztán van egy szemléletmódja meg egy mentalitása. Ezt már sokan utálják, és nem alaptalanul.


Csárdi nem ismert, és ma nem a szakértelem, hanem az ismertség számít a szavazáskor. Tarlós nem tud olyan hülye lenni, hogy ne választanák meg. Pedig van olyan hülye (főleg beképzelt, ebben Bokrost is felülmúlja, mert Bokrosnak legalább van mire), hogy nem kéne megválasztani.

2014. okt. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Tarlós említésréméltó ellenfelei a Bajuszművész és Staudt.
2014. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Staudt budapesten? Azt megnézem! 5%-ot sem kap!
2014. okt. 1. 16:25
 8/25 anonim ***** válasza:
7: Megnézheted, minimum 10%, de akár írhatsz is nemsoká' választás :)
2014. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Jó, majd 13-án visszatérünk rá, de azt ne feledd, hogy Budapest liberális város, jobbiknak esélye sincs :D
2014. okt. 1. 19:15
 10/25 anonim ***** válasza:
3 budai kerületet és Angyalföldet leszámítva mindenhol 10% felett van [link] de oké
2014. okt. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!