Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Itt Budapesten csak az MSZP-s...

Bob76xd kérdése:

Itt Budapesten csak az MSZP-s polgármesterek fognak győzni?

Figyelt kérdés
Én Fideszes vagyok, és Budapest második kerületében élek 22 éve. Aggódom, mert az MSZP 8 évig volt és tönkre tette a várost. A Fidesz próbálja rendbe tenni, de nem mindenki ért egyet ezzel. Csak annyit mondjatok, hogy az MSZP vagy a Fidesz fogja megnyerni a Budapesti polgármester választást. Köszönöm szépen!

2014. szept. 14. 20:05
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a legtöbb helyen fideszes polgármester lesz, Tarlós is marad. Néhány kerületben inkább balos városvezetés várható (XIII., XX., XXI., XV., X.)
2014. szept. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Három gyepes kerület lesz balos.Találd ki,melyik három.Az V.nem.
2014. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
Ha a második kerületben élsz, tudnod kell, hogy az egy keményen jobboldali környék.
2014. szept. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
36%

Elég elkerserítő hogy vannak még olyanok akik azt a bukott rabló bandát támogatják, azok akik mszp-re szavaznak azok rasszisták, és pedig a magyar fajt utálják.



Amúgy 3 kerület kivételével remélhetőleg mind Fideszes lesz :).

2014. szept. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Nálunka XX. Kerületben már 1998 óta egy MSZP-s polgármester van, remélhetőleg ezekután is ő lesz. Szerintem egy kicsivel több kerületben lesz Fidesz de nagyjából fele fele.
2014. szept. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
5.válasza verhetetlen marhaság
2014. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mint láthatod, 5 kerületet vitt a baloldal (XIII., XIV., XV., XIX., XX.), egyben független győzött (XXIII.), a többi pedig fideszes maradt. A IX. kerületben mondjuk egy hajszálon múlott, hogy nem a baloldal győzött.
2014. okt. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!