Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogyan lehet az, hogy a...

Hogyan lehet az, hogy a tanárok többsége Fideszes?

Figyelt kérdés
2010-ben emlékszem annyira örültek,hogy " hú de jó a Fidesz nyerte a választásokat" aztán a beígért béremelésből hangyányi mennyiség valósult meg,szivatják őket a folyamatosan változó oktatási rendszerrel,még a könyvcsomagokat is maguk cipelik be az iskolákba tanév elején,mert a tankönyvpiac államosítása miatt már a bejáratig se viszik el ezek a kemény legények,akik vezetik a könyvszállító kamionokat. Meg bizonyítaniuk kell fogalmazás formájában,hogy alkalmasak az oktatásra,meg idén szeptembertől már tanfelügyelők járják az országot,és ők is megnézik,hogy valóban alkalmas e a tanár a tanításra. És ezek után még beikszelnek egyet a fideszre. Azzal ne jöjjön senki,hogy félnek a tanárok... most őszintén mennyi ideig tart kimondani azt a hazugságot,hogy a fideszre szavaztam?? a fülkében egyedül van,egyedül dönt,kire ikszel... nem értem hogy lehet félni az iskola vezetésétől ezzel kapcsolatban. Nem nehéz azt hazudni,hogy fideszes vagyok miközben a másik pártot támogatom a fülkében. Buta emberek gyülekezete...
2014. okt. 4. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%
A legtöbb tanár megpróbál benyalni. Az idősebbek balosok mert féltek a kommunizmusban és ez megmaradt ma is azt hiszik hogy elvihetik őket. A fiatalabbak meg fideszesek nem azért mert komolyan gondolják azért mert most oda kell nyalni.
2014. okt. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"A legtöbb tanár megpróbál benyalni. Az idősebbek balosok mert féltek a kommunizmusban és ez megmaradt ma is azt hiszik hogy elvihetik őket. A fiatalabbak meg fideszesek nem azért mert komolyan gondolják azért mert most oda kell nyalni."


Az én városomban a legerősebb általános iskola teljes tanári kara baloldali érzelmű. Most egyik nap láttam az újságban az igazgató nyilatkozott. Hát a legnagyobb talpnyaló egyike lett,miközben köztudott baloldali szavazó.. :D az arcom majdnem nekem szakadt le..

2014. okt. 4. 18:47
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
FIDESZ tanároknak akar kedvezni, merttudják hogy az oktatás nevelés az alapja a társadalomnak, az más kérdés, hogy a kormány mozgástere csekély, így megvalósítani a nagy béremelésből alig lehet valamit
2014. okt. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

"FIDESZ tanároknak akar kedvezni, merttudják hogy az oktatás nevelés az alapja a társadalomnak, az más kérdés, hogy a kormány mozgástere csekély, így megvalósítani a nagy béremelésből alig lehet valamit"


Akkor miért ígérték meg hogy emelik a fizetésüket? ez is a nagy szónoklatok egyike volt csupán,amely elillant az április 6.-ai széllel együtt?:D

2014. okt. 4. 18:52
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Tudtommal a tanárok elég komoly emelést kaptak.

Ennyi.

Az meg biztos, h az én tanár ismerőseim pont leszarják, h mit kell oktatni, a pénz a lényeg.

2014. okt. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Eleg rendes emelest kaptak,nem kicsit.
2014. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok a birka
2014. okt. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"fiatalabbak meg fideszesek nem azért mert komolyan gondolják azért mert most oda kell nyalni."


Marhaság. Minek nyalnának? Mit érnek el vele? Egy egyszerű tanár hova nyal? Ismerek pár tanárt, nem fideszesek.

2014. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező!!! Fog föl, hogy kaptak emelést! Nem kicsit! Ezt ígérték, és be is tartották! Tanár vagy? Nem! Ki mondta neked? Egy tanár ismerősöd. Miért mondta? Mert át akart verni téged. Mert utál, és még azt is letagadja, hogy emelést kaptak. Ennyi. Ennyit az ismerősödről. Fogd föl hogy volt emelés. Aki még ezek után is azt mondja hogy nem volt, az le van sajnálva.
2014. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát nem is tudom, barátnőm tanár, nem fideszes 2010-ben sem volt, és hogy emelést kaptak? Ja, meg egy csomó mindent elvontak, nem fizetnek túlórát, de másképp nem tudják megtartani az órákat, főleg, ha valakit helyettesíteni kell.

Összességében kb 7000 Ft-tal visz haza többet, de vannak hónapok, amikor ezért jóval több órát dolgozik, mint régen, ergo olyankor ha úgy vesszük kevesebbet keres.

Ostoba általánosítás, hogy a tanárok fideszesek, és még mindig nem visznek haza nettó többszázezret.

2014. okt. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!