Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csinálnak Orbán...

Miért nem csinálnak Orbán Viktorról szobrot?

Figyelt kérdés

Már harmadszorra lett miniszterelnök, rengeteg éve dolgozik a magyar politikában, mindig előkelő helyen volt, a fidesz ő alatta lett Magyarország legerősebb pártja, és egyszerűen nem tudom szavakban kifejezni a hálát amit érzek iránta. Miért nem állítottak már szobrot neki?


Azt találtam ki, hogy a legjobb lenne, ha az állam aranykészletének nagy részét egybeolvasztanák, és egy hatalmas 24 karátos tömör Orbán Viktor szobrot készítenének belőle. Ezzel egy helyre kerülne a sok arany, és Orbán Viktor is megkapná a megérdemelt jutalmát. Annyit fáradt miattunk. És nem adja fel, ő tovább folytatja. A legjobb lenne, ha tényleg csinálnának neki egy szinte felbecsülhetetlen értékű szobrot. Vagy felvásárolhatnák az országban található összes aranyat 50%-kal olcsóbban, ezzel is kimutathatnánk neki hálánkat.


Nem viccből írtam amit írtam, komolyan gondoltam. Ő az egyetlen ember, aki ezt megérdemelné. Ha nem is aranyból de remélem egyszer majd építenek neki egy hatalmas szobrot, ami örökkön örökké állni fog. Ó, be jó is lenne.


2014. okt. 4. 23:26
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

"Az egyház élő embert nem avat ugyan szentté, de ezt az akadályt el lehet hárítani."


Legjobb válasz, meghaltam! :D

2014. okt. 5. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha hősi lovasszobrot nem is, de egy vízköpőt talán mintázhatunk róla.
2014. okt. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
ezen jót nevettem
2014. okt. 5. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

"Hitler egy bolond senki volt. Mindenki tudja hogy hiteleket vett fel."


És ennek a megállapításnak melyik részét nem lehet Orbánról is elmondani?

2014. okt. 5. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem engedem !
2014. okt. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
77%
Mert nincs annyi arany a világon, amivel elég magas szobrot építhetnénk a nagyvezérnek.
2014. okt. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Emberellenes bűncselekményeket éppen orbán barátod hajt végre 2010 óta! Pl. azzal, hogy ilyen gondolkodású embereket nevelt ki, mint amilyen te is vagy, kedves kérdező!
2014. okt. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, ehhez te is kellettél!
2014. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

"Miért nem csinálnak Orbán Viktorról szobrot?"


Ennek roppant egyszerű magyarázata van. Azért, mert minden magyar ember leköpné, meg lehugyozná és a takarítása jóval többe kerülne mint az elkészítése.

2014. okt. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 progizo ***** válasza:
100%

Úgy tudom, élő emberről kicsivé tett hazánkban nem szokás szobrot mintázni.

És szerinted milyen következményekkel járna az ország gazdaságára, ha az aranykészletet szeretett vezéred szobrába öntenék?

Ami meg a hitleres párhuzamot illeti: Hitler legalább megpróbálta egyesíteni a németlakta területeket, aminek tartóssága nem rajta, hanem túlerőben lévő ellenségein múlott. Orbán meg sem kísérli visszaszerezni elrabolt területeinket, hanem az ő bandája is benyal a szomszédoknak meg a nagyhatalmaknak; állandóan ezt a "lemondtunk a területekről" és "tiszteletben tartjuk szomszédaink területi integritását" szöveget szajkózzák, akár a ballibek. Szóval Orbánék is eladták a hazafiasságot meg a hazát aprópénzért és a saját hatalmuk biztosításáért.

És ne is tagadd: tudom, hogy irónia, amit írtál a kérdésedben, de adok egy tanácsot az Orbán-rajongóknak: állítsanak csak szobrot neki saját pénzből, aztán évente ragaszgassanak rá aranylapkákat, mint a burmai Buddha-szoborra. Így lehet rendszeresen nyalogatni.

2014. okt. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!