Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem csinálnak Orbán...

Miért nem csinálnak Orbán Viktorról szobrot?

Figyelt kérdés

Már harmadszorra lett miniszterelnök, rengeteg éve dolgozik a magyar politikában, mindig előkelő helyen volt, a fidesz ő alatta lett Magyarország legerősebb pártja, és egyszerűen nem tudom szavakban kifejezni a hálát amit érzek iránta. Miért nem állítottak már szobrot neki?


Azt találtam ki, hogy a legjobb lenne, ha az állam aranykészletének nagy részét egybeolvasztanák, és egy hatalmas 24 karátos tömör Orbán Viktor szobrot készítenének belőle. Ezzel egy helyre kerülne a sok arany, és Orbán Viktor is megkapná a megérdemelt jutalmát. Annyit fáradt miattunk. És nem adja fel, ő tovább folytatja. A legjobb lenne, ha tényleg csinálnának neki egy szinte felbecsülhetetlen értékű szobrot. Vagy felvásárolhatnák az országban található összes aranyat 50%-kal olcsóbban, ezzel is kimutathatnánk neki hálánkat.


Nem viccből írtam amit írtam, komolyan gondoltam. Ő az egyetlen ember, aki ezt megérdemelné. Ha nem is aranyból de remélem egyszer majd építenek neki egy hatalmas szobrot, ami örökkön örökké állni fog. Ó, be jó is lenne.


2014. okt. 4. 23:26
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Az állam aranykészlete kevés lenne ehhez a nemes művelethez. Inkább a közmunkások jegygyűrűit, és aranytöméseit kéne beolvasztani. Abból már biztosan összejönne.
2014. okt. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

""Az egyház élő embert nem avat ugyan szentté, de ezt az akadályt el lehet hárítani."


Legjobb válasz, meghaltam! :D"


Kétharmaddal vagy sniperrel? :D

2014. okt. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem a felcsúti stadionba kéne az a szobor, amit át is kéne már nevezni akkor I. Orbán Viktor stadionra. A szobor az egyik kezével integessen, ami így napóraként is üzemelne. 2in1 megoldás, és még környezetbarát is, reklámozná a napenergiát! :D
2014. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Minden reggel csinálok Orbán Viktorról egy szobrot. Aztán lehúzom.
2014. okt. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Jéééé :D

A kérdező egy fanatikus FIDESZ, ORBÁN LOVER :P

Ollalaaa :P ;)

D' L'Amour :3

Kérdező, azt kell hogy mondjam, hogy te teljesen be vagy golyózva egy kicsit :D

Nem gondolod, hogy túlzás az Orbán iránt érzett tiszteleted? :D

Kérlek, hozzál már fel nekem példákat, érveket, amelyek alátámasztják, miért olyan jó Viktorkád és miért vagy ennyire hűséges rajongója és nagy imádója! :D

Mondjál már nekem érveket, hogy miért jó, ha közpénzből, a mi adónkból és a magán nyugdíj pénztárakból ellopott pénzekből már közel 1000milliárt forintból építtet országszerte Stadionokat és felcsúton disznóólat! :D

Halljuk! :D

2014. dec. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
*magán nyugdíj pénztárakból ellopott pénzből
2014. dec. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!