Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 3. világháború esetén, ha...

3. világháború esetén, ha behívnának titeket a seregbe és Oroszország ellen kéne harcolnotok vállalnátok?

Figyelt kérdés
Nyilván Magyarországnak más lehetőség nem lenne. A NATO oldalán kellene harcolnunk és ha esetleg behívnának minden kritériumnak megfelelő polgárt mit tennétek? Sok lehetőség nincs szerintem, vagy öngyilkos leszel vagy pedig vállalod a harcot.
2014. okt. 5. 10:56
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Vagy téged lőnek le, ha nagyon ellenkezel.
2014. okt. 5. 10:58
 2/16 A kérdező kommentje:
Háborúban az a szabály, hogy nincs szabály.
2014. okt. 5. 10:58
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Egyszer már harcoltak a magyarok Oroszország területén.Természetesen a "hazáért" és véletlenül sem egy agresszív birodalom politikai érdekeiért.
2014. okt. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

Egyrészt VAN az a pénz, amiért hírtelen "nem harcképes" lehet egy ember, másrészt pedig ha jól csinálod, el is lehet ám bújni.


Rengeteg olyan feljegyzés van, hogy 1-1 család a 2. világháborút kis földalatti nevenincs helyen épült bunkerekben vészelték át, az apát nem hívták be, a családot nem bombázták le, mert minek egy semmit érő helyet, azt ették a jópár évre elegendő kaját.


Persze ezt csak az tudja megtenni, aki még egy háború előtt bekészűl, ki tudja, aki ma hülyének hívja, az holnap akár könyöröghet is neki.

2014. okt. 5. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
31%

Én igazi árja harczos vagyok, életem első 13 évében gyűlöltem az oroszokat 1956 miatt, stb. De az utóbbi egy évben vona gábor és a hurutinfo azt mondja, hogy legyen az a véleményem, hogy Oroszországé Európa jövője. Szóval most imádok mindent, ami orosz.


Szeb jövőt!

2014. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
5# sírok xDDDDDDDDD
2014. okt. 5. 11:18
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Nem hívnának be senkit. Oroszország ellen vígan elég a reguláris NATO haderő, Magyarország pedig rosszabb esetben épp az ütközőzónába esne, vagyis pillanatokon belül működésképtelené válna az állam, szóval ha akarna sem tudna behívni senkit.
2014. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
91%
Oroszország ellen mennénk? Földgáz STOP kőolaj STOP
2014. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a NATO hadsereg így működik.

Már az első világháborúban is az angoloknál önkéntes jelentkezés volt, nem behívó. A NATO-nál akkor miért lenne?

2014. okt. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
93%
Én nem lövetem szét a seggem egy politikus kedvéért sem.
2014. okt. 5. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!