Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nyugdíjkorhatár 70 évre...

A nyugdíjkorhatár 70 évre emelése nem abszurd dolog?

Figyelt kérdés

[link]


Talán Japánban működne, ott jó az egészségmegőrzés, sokáig is élnek az emberek.


Na, de Magyarországon?Egy rossz vicc.


Majd járókerettel meg kampósbottal fognak bebotorkálni az emberek dolgozni?


Egyes munkahelyekhez már a jelenlegi 65 év is sok.

Szellemileg, fizikailag nem tudnak ezek az emberek már úgy teljesíteni, mint fénykorukban.

A 62-es korhatár untig elég volt.



2014. okt. 5. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem lesz miből fizetni a nyugdíjat, így fogja megoldani a kormány, hogy ne is kelljen.
2014. okt. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%
2014. okt. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jelen tendencia szerint abszolút reális ötlet, ugyanis ha nem tűnt volna fel fogy a magyar. A fiatalok meg jókora része kimegy külföldre. Ahol nem becsülik meg a fiatalt, arra az országra ez vár. A legtöbben lenézik őket, de majd nem tudom ki fogja kitermelni a nyugdíjakat. Én már úgy kalkulálok, hogy nekem a büdös életbe nem lesz nyugdíjam, ha esetleg lesz annak meg majd nagyon örülök, de nem úgy tervezem az életem, hogy lesz. Rossz meglepetésben nem lesz részem, mint több millió magyar állampolgárnak.
2014. okt. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
70? Ezt még nem hallottam,a 60-is sok! Vicc ez az egész! Akkor ne vonjon nyugdíj járulékot! Mindegy, dolgozz,fizess,aztán dögölj meg,ez a lényeg!!
2014. okt. 5. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolom, hogy majd ha utazni akarok, a kalauzt az utasok segítik fel a vonatra, mert egyedül nem tud rá felmászni.

Vagy a tűzoltó megkéri a bámészkodókat, hogy segítsenek megfogni a slagot.

2014. okt. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Minden máshol abszurdnak számítana, de ez Magyarország, itt az ilyen nem meglepő. Másfél éve ki gondolta volna, hogy majd külön boltokban kell venni a cigit? Senki. Ezt a deju vu-t kihagyom inkább, a Sziklás-hegység lábáról nézem majd, ahogy az ország, ami szart a fejemre és egy buznyákkal se támogatott szépen lassan belefullad a saját bürokratikus mocskába.
2014. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Kiváncsi leszek Viktorunk,meg a többi álszent politikus mit fog csinálni 70 évesen!? Mennyi lesz a nyugdíjuk!

A sok lenyúlt pénzből el lehet lenni,de remélem mindet gyógyszerra költik majd!

2014. okt. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A magyar férfiak átlag életkora 67 év.
2014. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
69 éves kőműves. Na ezt megnézem magamnak, hogy milyen minőségi munkát tud csinálni. Az építőiparban 50 felett mar ossze van fizikailag törve az egész társaság.
2014. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Két megoldás is van, már ha valaki nem csak hőzöngeni akar:

1. Tessenek félretenni idős korukra, van rá 40 aktív évük, és akkor el lehet menni 60 évesen nyugdíjba, és nem fognak a társadalom nyakán élősködni

2. Tessenek kefélni orrba-szájba, hogy javuljanak a demográfiai mutatók, és legyen elég elég adófizető, akinek majd a nyakán tetszenek élősködni

2014. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!