Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Képesek lennétek katasztófasúl...

Képesek lennétek katasztófasúlytotta vagy háborús övezetben mentő munkát végezni?

Figyelt kérdés

Milyenek lehetnek ez ilyen emberek, orvosok? Szerintem, nem a pénz az érték nekik. Milyen jó érzés lehet mikor arra gondolnak, h megmentették vki életét?


Mi motiválja őket ilyen nehéz, veszélyes munkára?

Tudnátok úgy menni, h nem tudjátok a helyszinen mi vár rátok, milyen körülmények? Egy káoszban, és veszélyben csak te vagy a fix pont? Tőled függnek emberek, és várják a segítséget?


Szerintem ezek az emberek tudnak valamit, amit az átlagember nem. Emberileg nagyon magas szinten vannak,képesek spontán feltalálni magukat, urrá lenni a helyzeten.


Szerintetek milyen az életük? És milyenek ezek az emberek?


2010. jan. 22. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát az biztos hogy kreatívak és kemény munkájuk van. Nagy szaktudás kell hozzá. Én sokra tartom őket.
2010. jan. 22. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nagyon komplex kérdés,de az biztos ,hogy ők azok akikért én is tűzbe nyúlnék.

Az ilyen emberek lehetnek kalandvágyók vagy talán az adrenalint hajszolják.

Valószínűleg ,ha megmentem egy ember életét nagyon nagy dolog lehet.Én szerintem minimum istennek érezném magam hisz ha nem vagyok akkor az az ember egy jobb helyre távozik.

A motiváció lehet az együttérzés vagy mint mondtam pusztán a "kalandvágy" esetleg a segítőkészség..

Én nem tudnék oda menni a sok sérült katasztrófa nagyon komoly a helyzet én valószínűleg csak hátráltatnám a segíteni tudó embereket.

Biztos függnek emberek tőlem is ,de remélem nem:)(Szerencsére nem függ senki tőlem akiről tudnék)


Bizonyára képesek bármilyen helyen feltalálni magukat nagyon gyorsan tudnak gondolkodni és IGEN TUDNAK VALAMIT AMIT AZ ÁTLAG NEM!Ez pedig az emberség!


Teljesen átlagos az életük gondolom kalandvágyó túrázó adrenalinvadász bármit kipróbáló emberek lehetnek.Persze te ha az utcán sétálna egyikük nem vennél észre semmit rajtuk.

2010. jan. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Én csak magyarokon segítenék, esetleg más európaiakon. Mert ugye pl. ha Haitin segítenék, akkor elvileg segíthetnék egy másik univerzumban egy ufofajnak is, azokhoz is kb. annyi közöm van.
2010. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ott kell segíteni, ahol szükség van rá. Szerintem a szamát meg lehet tanulni, viszont a lélekjelenlét már nehezebb dolog.
2010. jan. 22. 19:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Én biztos nem.
2010. jan. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább az lennék aki csinálja nekik a munkát.
2010. jan. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!