Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes vezetők, pl. a...

A fideszes vezetők, pl. a polgármesterek szemében miért vörös posztó a Jobbik? Ha valakiről megtudják, hogy Jobbikos, nem veszik fel munkahelyekre, kirúgják, stb.

Figyelt kérdés
Miért uralkodott el ennyire a politika? A Fideszesek szemében mindenki ,aki nem az ellenség? Miért nem az EMBERT nézik?
2010. jan. 23. 16:03
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Ők mindenkinek ellene vannak,akik nem Fideszesek.
2010. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyent tapasztaltál, sürgősen keresd fel a munkaügyi felügyeletet, ugyanis ha indokolatlanul csaptak ki, és erre fogták, még őket büntetik.
2010. jan. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6%

Miért, a jobbikosok talán annyira bírják a fideszeseket? Nem mintha jobbik-ellenes lennék, de én úgy veszem észre ugyanúgy ellenségnek tekintik őket is. De javítsatok ki vérbeli jobbikosok ha tévedek.

A politizálás arról szól, hogy kiállsz valami mellett, és vállalod a következményeket (valszeg lesznek páran akik utálni fognak). Csakúgy mint mindne más az életben. De legalább nem vagy egy szürke nyalizós senki aki mindig azt hajtogatja amit mások hallani akarnak!

2010. jan. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
20%

Ha elolvastad a linket, vagy nézted a Semjén féle péntek 8 ot. Akkor láthatod hogy a szavak szintjén mér lassan Jobbikosabb a Fidesz, a multik, a föld, a mezőgazdasági kistermelőket érintve, hogy az adósság átütemezéssel is páváskodna. Csak hogy a mikéntekről is mondhatnának valamit. De hogy van az, hogy „földtörvény” Fidesz „ a magyar föld nem eladó” a Lisszaboni szerződés meg egyből aláírva, megjegyzések nélkül.

Kb ezt annyira tartom hitelesnek, mint az MSZP vel a nyugdíj vitájukat.

Én a 1998, 2002, 2006 os választásokon is a Fideszre szavaztam és tisztában vagyok vele hogy sokkal jobban kormányoztak mint az MSZP, ahogy egy Fidesz szimpatizánssal sincs bajom . Az MSZP sekkel sem, bár őket nem értem! Viszont egyre nyilvánvalóbb hogy egy színjátszó párt lett a Fidesz, és folytatja az az utat amit eddig jártunk. Mindent a nagytőkének, kötelezzük el magunkat még jobban. Ha nem így lenne, akkor ez a kettősség nem állna fenn.

Ha a választásokra, hangsúlyozom „ a választásokra „ összeállt volna a Jobbikkal akkor

1, egy tárgyilagos és feltáró kampány után egy valódi a szándékokat ismerő választás utáni felhatalmazást kaptak volna, 2 igaz hogy a Jobbik nagyobb szavazati arányt kapott volna, de az MSZP 100% hogy 10% alatti törpévé zsugorodna, rákényszerítve a baloldalt hogy megtisztuljon. Hogy a iperialista kiszolgálok hulljanak ki az MSZP ből, és legyen egy valódi baloldal, ami „ relatív” nemzeti és nem hagyja magára a balosokat sem.


E-helyett ők mit választottak? A kiegyezést az MSZP vel és a nagytőkével.

Az az, mivel a társadalom ellenállása alacsony, ismét mi leszünk „”” csak és kizárólag”” akiket lehet sanyargatni. A többi meg mese.


Nekem nincs Orbán fóbiám, nekem vad kapitalista fóbiám van. Ami nem azt jelenti hogy nem a tőkés piacgazdaságot tartom elfogadhatónak, hanem látom a tipikus példáját a megvalósuló imperializmusnak, ahol a munka értéke 0, az ember értéke 0, a társadalom szolidalitása 0,

A középosztály eltűnőben, a szegénység folyamatosan növekszik, ahogy a bűnözés is.

A Jobbik egyenes válaszokat ad, a Fidesz meg bár megoldhatta volna, inkább sumákol!


MIÉRT?

2010. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért? A válasz egyszerű: PÉÉÉÉNZ
2010. jan. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!