Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hisztek még az MSZP feltámadás...

Hisztek még az MSZP feltámadásában?

Figyelt kérdés

Szükség lenne egy erős baloldali pártra a jelenlegi helyzetben.Tóbiás József sem tűnik buta embernek,szerintem nem járt vele rosszul az MSZP,igaz csak ő vállalta el az elnöki posztot,ez már részletkérdés. :D

És hát jelenleg az MSZP még mindig a legerősebb baloldali párt,de ez majd holnap kiderül.


2014. okt. 11. 23:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
52%

"Csak a lehetőséget adja meg"


Nem elég az? Ettől még az ügyfél lett a kiszolgáltatottabb sajnos. Személyes példám, tavaly nyáron az augusztusi internetszámlám elkeveredett, a szeptemberit befizettem, erre októbert tizenvalahanyadikán megkukult az internetem, na beszaladtam a szolgáltatómhoz, ott kiderül mi a bibi, befizettem az elmaradt augusztusi számlát+büntetést és nagy kegyesen visszakapcsolták másnap délután. De basszus még egy felszólítást sem küldtek!


Egyébként a Fidesz "baloldaliságából" kihagytam például a nyugdíjkorhatár emelését, a munkanélküli ellátás összegének csökkentését, a földügyeket stb. A lényeg ez a mostani kormány sok minden de nem baloldali.

2014. okt. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
75%
Én abban hiszek, hogy az embereknek megjön az esze és nem szavaznak sem az mszp-re sem az utód pártjaira
2014. okt. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

""Személyes példám, tavaly nyáron az augusztusi internetszámlám elkeveredett, a szeptemberit befizettem, erre októbert tizenvalahanyadikán megkukult az internetem, na beszaladtam a szolgáltatómhoz, ott kiderül mi a bibi, befizettem az elmaradt augusztusi számlát+büntetést és nagy kegyesen visszakapcsolták másnap délután. De basszus még egy felszólítást sem küldtek!""



Ne haragudj nem akarok kötekedni, de az írásod alapján egy havi számlával voltál elmaradva (szeptember). Ha valóban egyhavi számla elmaradás után a netet lekapcsolták a szolgáltató törvényt sértett.


Nekem a gázszámlám "tűnt el" tavaly. Két hónapig nem érkezett számla, - bementem a szolgáltatóhoz ott azt mondták, hogy ők a számlát kipostázták (érdekes). Mivel nem akartam bonyodalmat kifizettem egyösszegben a tartozást.

2014. okt. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
80%

Remélem összedől, magával rántva a DK-t, az Együttöt és a PM-et. Pusztuljon meg mind a négy álbaloldali neoliberális banda, az élükön álló többszörösen milliomos korrupt oligarcha "baloldaliakkal".


Aztán alakuljon helyettük egy igazi baloldali, szociáldemokrata párt, amelyiknek a vezetői nem a kicsinyes óvodás marakodásokban, hanem a kis embereknek, a Népnek a gondjainak megoldásában látják a sikeres politika zálogát és akkor végre helyreáll ez az ország.

2014. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!