Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az miért akkora baj, hogy a...

Az miért akkora baj, hogy a vidéki fiatalok között nagyon sok Jobbikos?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre, hogy Budapesten ezt nem nagyon tudják hova tenni azon belül, különösen a liberális klikkek.


Nálunk nincs fejlödés, nagy az elvándorlás, nincs közbiztonság, nincs munka. Minden második gyerek ronaldó meg rodrígó, lehet, hogy páran azt hiszik, hogy Brazíliában élnek, csak nem tünik fel nekik, hogy nincsenek banánültetvények.


A gimiből a volt osztálytársam közel 80 százaléka Jobbik szimpatizáns lett.


A fővárosban, jelenleg oda járok tanulni, többször hallottam, hogy micsoda műveletlenek meg ostobák a vidékiek, nem tudnak gondolkodni, hogy a Jobbikra szavaznak.


Nem akartam nekik mondani, mi ugyanezt gondoljuk rólatok:D, hogy buták,tudatlanok, sekélyesek és egy burokban, álomvilágban élnek, fogalmuk sincs, hogy mi folyik Budapesten kívül.


Azt gondolják, hogy azok a dolgok vidéken csak mendemondák,vagy azt, hogy nem is olyan rossz az, meg, hogy túlzunk.



2014. okt. 13. 18:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
Ahol viszonylag (!) jó lét van, annak ellenére, hogy a társadalomban elég sok a kisebbségi vagy a nyomorék, feltűnnek a libsik.
2014. okt. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
Ez tetszik, tényleg nem Brazíliában vagyunk :D. Amúgy el ne hidd, hogy tényleg ennyien szavaztak a Fideszre, csalás az egész. Akivel csak találkozom mind szidja a Fideszt, az ilyen netes fórumokon is vagy Jobbikot vagy MSZP-t akarnak.
2014. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
38%

Mert tudják, hogy a fiatalok nagyon hiszékenyek. Ehhez nem kell sem libsinek, sem szocinak lenni. Még olyan helyen sem kell lakni, ahol nincsenek cigányok. Csak gondolkodni kellene.

A Jobbiknak sincs valódi programja a cigánykérdés megoldására. Csak gyűlölködik, és beszél róla. Ezzel semmit nem old meg.

2014. okt. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
25%

Én nem ítélkezem csak úgy, a Jobbikkal is így voltam. Mielőtt mondtam volna rá bármit is, vettem a fáradságot és elolvastam a programjukat.


A programjuk a következő:


40% ostobaság!

55%-uk teljesíthetetlen!

5%-a jó ötlet, de azt már lenyúlta a Fidesz!

2014. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

#4 "A programjuk a következő:


40% ostobaság!

55%-uk teljesíthetetlen!

5%-a jó ötlet, de azt már lenyúlta a Fidesz!"


Írnál érveket is? Egyébként belinkelnéd a Fidesz vagy a baloldal programját?

2014. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
12%

Ha gondolod, majd írok érveket privátba, csak az eléggé hosszú.


A Fidesznek és a Baloldalnak a programját nem tudom belinkelni, mivel nem nagyon álltak elő vele. Csak abból tudom levonni a következtetést, hogy Fidesz (amit csinál) Baloldal (amilyen törvényjavaslatokat benyújt, felszólalásokban elhangzott ötletek stb.)

2014. okt. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%

Mert a pestiek egy része felsőbbrendűnek, agyonművelt valakinek képzeli magát, ahol a libbantizmus a "menő".

Szóval akik ostobáknak tartják a vidékieket mert nem a viccpártjaikra szavaznak.


Közben meg csak elegük lett a szétmorzsolódó pártocskáikból, és ugye a negatív hatások közvetlenebbül érintik őket.

2014. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
gőzük sincs az életről vagy a politikáról csak nagy hangon puffognak ugyan olyan birkák mint a fideszesek
2014. okt. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
Annyira vicces amikor egy nem Jobbikos beböfögi ide, hogy a Jobbik programja teljesíthetetlen. De azt bezzeg elsunnyogják, hogy pl. az MSZP 2006-os programjából mi teljesült? Mert abban egy sort sem írtak mondjuk megszorításokról (2010-ig kettő megszorítás is volt), ergo az ő programjuk is teljesíthetetlen volt, de bezzeg az nem probléma. Szép dolog a kettős mérce, igaz?
2014. okt. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Az igazság az, hogy a Jobbik programja teljesíthető, és a Fidesz hajtja végre. Igaz, kicsit igazítanak rajta, hogy ne rögtön jöjjenek a NATO bombázók.


Ha valaki elolvassa a 2010-es programját, abban sok minden benne van.

Nem csoda, hiszen jobboldali a Jobbik is és a Fidesz is, csak a módszerek és a retorika más.


Ami még hiányzik az a cigányságról készítendő átfogó tanulmány... Ezt is a Jobbik találta ki, hogy legyen egy tudományos alap, ami alapján hozzá lehetne fogni a valós problémák megoldásához.

A Fidesz még szégyenlősködik, mert mindenki tudja, hogy ennek a tanulmánynak az eredménye egyáltalán nem fér bele a politikailag korrekt kényszerzubbonyba.

Igaz, Orbán már piszkálgatta a PC ideológiáját is, szóval lehet hogy lesz változás ez ügyben is...


A fiatal meg "természetesen" Jobbikos.

Igaz eredetileg a baloldal volt a hivatalos "lázadó" csapat, de mióta feltöltődött bankárokkal, gyárigazgatókkal, multicégek lobbystáival, politikai kalandorokkal, nem tudják igazán életszerűen képviselni a a forradalmiság eszmerendszerét.

2014. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!