Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a GyK hozzászólásait...

Ha a GyK hozzászólásait olvassa az ember, úgy tűnik, hogy itt a többség jobbikos, de legalábbis vad antiliberális. Hogy lehet mégis, hogy jóformán sehol sincsenek a választási eredményekben?

Figyelt kérdés

Vagy csak azok járnak ide, akik máshol nem tudják kiélni magukat, és a Fideszesek és egyéb politikai pártok szavazói nem olvassák ezt az oldalt?

Aki itt egy szót mer szólni a Jobbik ellen, rögtön lepontozzák. Hol vannak olyankor a nagy hazafiak, amikor szavazni kell menni?



#FIDESZ #politika #szavazás #Jobbik #baloldal #belpolitika #szélsőséges pártok #szájtépés.
2014. okt. 13. 17:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Ez csak egy kis fórum.


Egyébként a liberális ember is rengeteg az oldalon.

2014. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
80%
-a
2014. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
45%
Csak a leghülyébb kakas kukorékol reggeltől estig.
2014. okt. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%
Mivel internetes fórumokat általában a fiatalabb korosztály használja, a választásokon pedig az idősebb korosztály aktív.
2014. okt. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Leginkabb fiatal srácok van an ezen az oldalon. En nem az vagyok. A srácok között a jobbik túl van reprezentálva a társadalomhoz képest.
2014. okt. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
75%
Többnyire fiatalok járnak itt, náluk meg elég népszerű. Plusz bármelyik rétegben hangosabb a jobbikos tábor, nagyjából azért, mert ők általában nem titkolják, kivel szimpatizálnak. Ugyanebben a korosztályban minimum ennyire erős az LMP is például, de ők nem hangoztatják ennyire. Szóval szerintem ezért tűnik "jobbikosnak" ez az oldal. (semmi rossz szájízt vagy lenézést ne érezzetek ebbe, vagy ilyesmi, csak azt írtam le amit gondolok)
2014. okt. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

"Egyébként liberális ember is rengeteg az oldalon."


Lehet, de nem ők a hangadók. Ha mégis véleményt mondanak, rögtön - néha elég alpári módon - legorombítják őket. És a többség megy az első lehurrogó után.


"...internetes fórumokat általában a fiatalabb korosztály használja, a választásokon pedig az idősebb korosztály aktív."


Mit értesz "fiatalabb korosztály" alatt?

A kiskorúak legtöbb esetben azt ismétlik, amit otthon hallanak, az idősebbeknek pedig mát van szavazati joga.

Ahogy én látom, itt divat együtt üvölteni a farkasokkal, hogy ne essenek ki a pikszisből. De amikor az urna előtt állnak - ha egyáltalán veszik a fáradságot, és elmennek -, talán ők is jobban meggondolják.


"Szóval szerintem ezért tűnik "jobbikosnak" ez az oldal."


Hát pontosan erről van szó!

A többiek miért nem merik kinyitni a szájukat?

Félnek a lepontozástól? Számít az valamit, ha az embernek véleményt kell nyilvánítania, és kitartani az elvei mellett?

Nem egészen értem...

Egy ilyen oldalnak, ahol mindeki (majdnem) mindent megmondhat és megkérdezhet, tulajdonképpen hű keresztmetszetet kellene nyújtania a társadalomról, de itt mégsincs így.

Bár lehet, hogy csak én olvasom félre a dolgokat...

2014. okt. 13. 20:32
 8/28 anonim ***** válasza:
29%

Nem olvasod félre, tényleg így tűnHET.

Én pl. liberálisnak gondolom magamat, véleményem is van, szoktam is beszélgetni, vitázni erről, ha olyan környezetben vagyok. De egy fórumon, vagy itt nem látom sok értelmét. Ilyenről olyan emberekkel szoktam beszélgetni, akiket ismerek, vagy tudom, hogy normálisan, érvekkel lehet vitázni velük. Nekiállhatnék fórumokon is, de pont az ilyen helyeken van a legtöbb csőlátású ember, jobb meg baloldaltól függetlenül. Aki ennyire le akarja a véleményét nyomni más torkán, azzal általában nehéz normálisan beszélgetni:)

2014. okt. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
A Jobbik mondandója meglehetősen egyszerű, bonyolult kérdésekre kínál egyszerű megoldást (más kérdés hogy milyen mellékhatásai lennének, mennyire reális stb). Egy nyugodt, összetettebb választ ide beírni időbe kerülne és a legtöbben nem lobogunk annyira...
2014. okt. 14. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

Tévedsz, a választási eredmények tükrözik: Fidesz kapta a legtöbb szavazatot, és lassan a Jobbik a második. (Persze ez köszönhető az önmagát felaprózó baloldalnak is.)

Másrészt: mondhatnám, nem lenne semmi baj a liberálisokkal, ha ők ezt nem úgy értelmeznék, hogy 'addig vagyonk liberálisak, amíg velünk egyetértesz'.

Próbálj csak ki egy u.n. baloldali fórumon "más" véleményt nyilvánítani. Rögtön ledorongolnak, törölnek, s többnyire le is tiltanak.

Igaz hasonló a helyzet a másik oldalon is, de a törlés, tiltás ott kivételes.

A GyK egy társadalmi összeképet mutat. Igaz a sokszor naiv feltett kérdések, válaszok arra utalnak, hogy többségében fialatal korúak a fórumozók, ami nem baj, sőt...

2014. okt. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!