Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyarok miért imádják...

A magyarok miért imádják ennyire a Fityiszt? Külföldi ismerőseim jönnek ide rendszeresen, az elmúlt 4 évben csak romlást tapasztaltak, a médiában is hallják amik itt történnek és el vannak borzadva. Én is. Más mi jót lát ebben a kormányban?

Figyelt kérdés
A hazugságain kívül. (Nem, nem vagyok MSZP-s. Nem vagyok kommunista, kizárólag a tudományos érveket veszem figyelembe minden kérdés esetén, amit a jobboldal nagyban leszar, a baloldal pedig csak nem vesz róla tudomást.)

2014. okt. 13. 19:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
83%

Kizárásos alapon szavaznak.


Az MSZP nagyon lejáratta magát miután Gyurcsány 2004-ben átvette az elnökséget.


A Jobbiktól sokan félnek.


Így, mi marad?Hát a Fidesz...

2014. okt. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi
2014. okt. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
17%
Elsőnek igaza van, de még annyival kiegészíteném, hogy egy átlagembernek nem a jobbikos felfogás a lelki szintje, az a sok erőszak, meg gyűlölet....normális közbiztonságot tud csinálni egy baloldali párt is, nem kell ahhoz gyűlölni a kilincsorrúakat.
2014. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
39%

Kérdező, mondj valami tudományos érvet arra, hogy az ország egyre szegényebb lenne.


Mert:



1.) Nem vettem észre hogy kevesebben lennénk. Lehet arrafelé sokan külföldön vannak, de rengeteg fiatal van még az országban.


2.)

Nem vettem észre, hogy az itt élő olyan szegények lennének. Nem vagyok szegény, de rajtam kívül mindenkinek van okos telefonja (legalább az 5.), mindenkinek van autója, és mindenki meg tudta szerezni a jogosítványt is, ráadásul nem csak a benzint, de még az autó éves mindenféle költségeit is tudja fizetni.


3.)

Mindenki dohányzik, mindenki alkoholizál hétvégenként, van pénz a különböző klubokra, arra hogy a lakosság 60%-a elmenjen nyáron nyaralni, az itt élők 40%-a tart kutyát, ennek 30%-a nagytestűt, ami havonta legalább annyit zabál, mint az adott család többi tagja együttvéve + védőoltások, féregtelenítés, orvosi vizsgálatok.


4.)

Az ismerőseim mind naponta fürdenek legalább 15 percet, én 5 naponta fürdök mert még a számlát sem tudnám fizetni, és másfél hetente mosok hajat. Ha mindenki ilyen jól él, akkor milyen szegénységről beszélünk? Arról nem tehetünk, hogy az mszp sikeresen rábeszélte az embereket a hitel felvételére, és most eladósodtak. Igen, azok szarban vannak, azok szegények. Na de a többi ember? Aki kutyát tart, aki 5 millió forintos autót vezet, aki havonta konditerembe jár, meg mindenféle fizetős helyre, aki étteremben ebédel, akinek már a 3. okos telefonja van? Azokkal mi van? Tudod mit kérdező? Menj a ... (ide azt gondolsz amit akarsz)-ba a hazugságoddal, mert szerintem EGYÁLTALÁN nem élnek rosszabbul az emberek. Csak az, aki tett is érte!!!

2014. okt. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
28%

Igen a legkisebb rossz, még!

Egyik párt uralma sem tart örökké.


Ó és régebben az ellenzéki pártok úgy-ahogy tudtak együttműködni, de most a Jobbik és a baloldal is jobban gyűlöli egymást mint a Fideszt, mexikói felállás, csak politikában.

2014. okt. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
65%
Ismersz 5 embert, akik jól élnek. A többi x millióval mi a helyzet?
2014. okt. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
55%

4-es, vagy hülye, vagy pesti, vagy jó környéken él.


Jer le délre meg keletre. Tátott szájjal fogod nézni, ahogy az emberek olcsó rongyokban mászkálnak, csak kaját vesznek, meg 20 éves autókkal járkálnak (mert az kell egy vidékinek, mivel nincs a hátsójukban a munkahely, mint pesten, sokszor 50km-re van csak)

2014. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 Napfonat ***** válasza:
44%

"Külföldi ismerőseim jönnek ide rendszeresen, az elmúlt 4 évben csak romlást tapasztaltak, a médiában is hallják amik itt történnek és el vannak borzadva. Én is."


Ha te ennyire korlátolt vagy, hogy a 4 évnyi romlást a Fidesznek tulajdonítod, akkor el vagy veszve. Mit gondolsz, mekkora mértékű lenne ma a romlás, ha Kurcsányék maradtak volna hatalmon? Vagy bármelyik szutyok közülük?

2014. okt. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
A Jobbikot nagyon nem szeretem, az MSZP-t sem, de pl. az Együtt-el már annál kevesebb bajom van, a jobboldali mocskolódás ellenére sem. Drogos Juhász? Azt csinál otthon, amit akar... nehogy már egy alkoholista akarja megmondani, hogy mi a tuti...
2014. okt. 13. 19:50
 10/38 A kérdező kommentje:

Ez az MSZP-zés nem érdekel, nem voltak jók, de ennyire nagy baromságokat nem csináltak. Minden közgazdász tudja, hogy a rezsicsökkentés és ez a banki herce-hurca csak gazdasági öngyilkosság, nem a közterheket kellene növelni, hanem a járulékokat csökkenteni...


Mint mondtam, nem vagyok MSZP-s, se DK-s.

2014. okt. 13. 19:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!