Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » 15 leszek fiú. Egy napon...

15 leszek fiú. Egy napon elkezdtem a meleg teman gondolkozni hogy mi lesz ha az leszek? Ez elmult csak neha jott elő ez a felelem. Par napja elhunyt az egyik csaladtagom es a baratnommel rendszeresen problemak vannak de szeretjuk egymast

Figyelt kérdés
Es mellesleg beteg is lettem.Elo jott ez a tema es nagyon beparaztam.mindenre kemenyedett akarmire.gondoltam,de nem allt fel .Sose voltak ilyen gondjaim de nagyon a lelkemre veszem a parazasokat.Sose volt jel homoszexualitasra,se kiskorban soha.de felek mert mindent bebeszelek magamnak.soha nem vonzodtam fiukhoz sehogy.csak baratilag.Szerintetek csak depresszios lettem,es mar bebeszelek mindent?????voltam szerelmes nagyon sok lanyba ovis korom ota..de felek.mit tegyek? ,Koszonom!(bocsanat az ekezetert)

2013. júl. 26. 14:44
 1/4 A kérdező kommentje:
meg valami.folyton a szexen jar az eszem .mindegy hogy,es kivel..csak azon mar a maszturbacio sem segit es eleg ritkan csinalom..lehet a szex kene?!
2013. júl. 26. 16:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Először is tisztáznod kell magadban, hogy homoszexuálisnak lenni nem egy hiba, rendellenesség vagy betegség. Ha az is vagy, nem te vagy más tehet róla, hanem ilyennek születtél. Van aki szőke hajjal született, van aki meg homoszexuálisnak is.


Majd ha eljön az ideje magadtól tudni fogod, hogy mit szeretnél, lehet, hogy egyfajta rosszkedv miatt kezdtél el ilyeneken gondolkodni, de ha már ide jutottál, gondolkodj raja : )

2013. júl. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaaszt,de en sose voltam az .egyszeruen csak lehet a kamaszkor ugye?!ugy hallottam megesik minden abba a korban.
2013. júl. 26. 16:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Te jó ég nyugodjál le. Látszik mennyire ártalmas hogy már a csapból is az folyik hogy b*zik így b*zik úgy, fogadd el őket, mindenhol ott vannak, természetes, te is az lehetsz akár, minden 2. ember az (nem tudom honnan szedik).

Na csak megállja a helyét az elméletem hogy csomó ember bemagyarázza magának!

De nyugodj meg, feltehetőleg ha eddig nem voltál az, akkor nem lettél egyik percről a másikra az. Persze ezt neked kéne a legjobban tudni.Csak próbáld meg mindenféle pánik meg érzelmi zűrzavar nélkül hideg fejjel átgondolni a dolgot. Ebben a korban meg mindenre feláll ha az ingerre a gondolsz... Az már másik kérdés hogy minek vizualizálsz hozzá olyan dolgokat... Egyébként szüleiddel minden oké, vagy elváltak? Ha megkérdezhetem.

2013. júl. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!