Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Én mit tehetek azért, hogy...

Én mit tehetek azért, hogy jobb legyen az ország?

Figyelt kérdés

Van egy kép a fejemben, hogy én milyennek szeretném az országot, ez a jelenkor miatt tudom, hogy csak részben megvalósítható.


Tömören szeretném ha megmaradnának a hagyományok, de emellett nem lennénk maradiak, a hasznos technológiai újításokat kihasználnánk, az oktatás színvonala emelkedne, fellendülne az ország mezőgazdasága, lenne saját kézben lévő iparunk (pl. élelmiszer, textil)


Az a baj, nem értel a politikához. Olvasgatom a politikai híreket, politikai rovatokat de egyszerűen nem értem.


Nem tudom hol kéne elkezdenem, mert jót akarok, de így nem tudok tenni semmit úgy érzem.



2014. okt. 15. 16:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy nem értem mi van leírva, csak nem értem mitől lenne ettől jobb. Az az érzésem néha, hogy kerülgetik a forró kását, és nem a lényegről beszélnek.
2014. okt. 15. 16:49
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy mi a lényeg? Azt én sem tudom, nem értek a nemzetközi gazdálkodáshoz. Ezért vagyok tanácstalan.
2014. okt. 15. 16:50
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Szedj szemetet!

Adj vért!

Ültess fát!


Hirtelen ennyi jutott az eszembe.

2014. okt. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%

Csinálj vállalkozást, alapíts céget, találj fel valamit.


Ezzel segíted az országot leginkább.

2014. okt. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj, vállalkozz, fejlessz, oktass. Dolgozz szakmai civil szervezeteknél. Megannyi módja van a környezeted jobbátételének kicsiben is. Amíg nem vagy a szakmád csúcsán, addig önkénteskedj, járj el konferenciákra, utazz, képezd magad. Minden adott hozzá.
2014. okt. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
5-ös! Kevés az, akinek minden adott a javaslataidhoz. Hiába jó az ötleted.
2014. okt. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

6

Ingyenes felsőoktatás, ingyenes európai mobilitási programok, és ingyenes online kurzusok (coursera, edx, stb) mellett aki nem tanul és fejlődik az csak magának és a lustaságának köszönheti.

2014. okt. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez az orszag mar belulrol rohad, semmit nem tehetsz:)
2014. okt. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát nehéz ügy.

De ha szeretnél tenni valamit akkor az nagy,fontos, és jó dolog legyen.(A nagy csak átvitt értelembe mondom).

2014. okt. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elmész és szavazol a Jobbikra akik tényleg jót akarnak.

De ehhez fel kell ébredni.

2015. jún. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!