Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért az index, origo,444 a...

Miért az index, origo,444 a legolvasottabb portál, hogyha az ország nagy része fidesz szimpatizáns?

Figyelt kérdés
2014. okt. 16. 11:13
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%
Kevesebb mint 2 millió Fidesz szimpatizáns van 10 millió emberből. Ebből a 2 millióból szerintem nagyjából 1.7 képtelen használni az internetet, és önállóan tájékozódni, éppen ezért szopják be a Fidesz propagandáját. Hát ezért.
2014. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
16%
Lehet meglepő, de a kuruc a legolvasottabb hírportál.
2014. okt. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Tudna valaki mutatni statisztikát?
2014. okt. 16. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

"Tudna valaki mutatni statisztikát?"


Nézd meg a 2014-es választási eredményeket.

2014. okt. 16. 11:55
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
Az ország nagy része nem Fidesz-szimpatizáns. Akik tudnak és szoktak olvasni, azok közt elég kevés Viktor-rajongó van, márpedig a hírportálokat csak ilyenek olvassák. A kisnyugdíjasok, közmunkások, cigányok, ingyenélő prolik nem.
2014. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy az emberek nem hajlandóak elmenni szavazni és legitimálni ezt a rezsimet, vagy bármelyik lúzer ellenzéki pártot, még nem áll az országnak még a 20%-a sem a Fidesz mögött. A választáson egyébként 44%-ot értek el, (kevesebb szavazattal, mint amikor az MSZP megverte őket 2002-ben és 2006ban) csak jól keverték a kártyákat, hiszen ők osztanak.
2014. okt. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

A szavazatát leadók 44%-a szavazott a Fideszre, amit ők, matematikai zsenialitásukkal 67-re tudták módosítani.

.

A rájuk szavazó 44%-nak 95%-ának szövegértési problémái vannak, ezért nem olvassák az általad például felhozott portálokat, mert nem értik meg.

Sajnos, a politikusok és szimpatizánsaik nem értik meg, hogy politikájuk csak akkor lehet jó, ha ismerik az ellenvéleményeket is.

2014. okt. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem mindenkinek lebeg folyamatosan a politika a szeme előtt?
2014. okt. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
96%

Elvileg ez a látogatottsági ranglista: [link]


- Index

- Origo

- Hír24

- HVG

- 444

- Hír.ma

- Napi gazdaság

- ATV

- Hírkereső

- MNO

- NOL

2014. okt. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

"Ebből a 2 millióból szerintem nagyjából 1.7 képtelen használni az internetet, és önállóan tájékozódni, éppen ezért szopják be a Fidesz propagandáját"


Tévedsz. Én és sokan mások olvasunk ilyesmi portálokat, de ennek semmi köze a szavazáshoz. Fideszre szavaztam, mert mégis ki másra kellett volna? Volt jobb? Hát nem. Tudom, hogy nem a legjobb, de jelenleg nem volt jobb választás. (Persze kivéve faluhelyen, ott nyilván én is egy független de képzett és elkötelezett jelöltre szavazok, ha van ilyen.)

2014. okt. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!