Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Elképzelhető valami hatalmas...

Elképzelhető valami hatalmas tüntetés, esetleg forradalom az internetadó bevezetése miatt?

Figyelt kérdés
Ez elég nagy megszorítás lenne! Ráadásul szánalmas lépés a FIDESZ részéről. Szerintem épp ideje lenne már eltüntetni az országból az összes jelenlegi politikust.. Nem lenne szabad hagyni magunkat.
2014. okt. 21. 20:55
1 2 3 4
 1/35 anonim válasza:
100%
Elképzelhető, hogy a Parlament az első számla megérkezése után lángokban fog csillogni...
2014. okt. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Fegyverbe az internetért!
2014. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 HUN_Sector ***** válasza:
96%

Hidd el, ha bevezetik, akkor ez ki fogja verni a biztosítékot. Mert úgyis azokat érinti jobban, akik hevesebb vérmérsékletűek és lázadóbbak... a fiatalokat.

Ebben a formában óriási tyúkszemre lépés.


Nem szólva arról, hogy cégek tízezrei mennek tönkre.

2014. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Nem az internetért, nem kell félreérteni, hanem azért mert NEM KELL BIRKÁNAK LENNI!
2014. okt. 21. 21:00
 5/35 anonim ***** válasza:
68%

hagyjuk már...:D mindenki csak veri a nyálát a facebook-on, tömegesen gyártják a tiltakozó oldalakat, meg az eseményeket...az elmúlt néhány évben hányszor lehetett volna már az utcára menni azért, mert cinikusan hülyének néz minket a kormány...:D és? mi történt? semmi...lenyelte mindenki a tranzakciós adót, a telekommunikációs adót is...minden le lett nyelve...:D


amúgy is szerintem csak kamu az egész, de ha nem...hát akkor se fog semmi se történni.

2014. okt. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Hol tudom megnézni, h mennyi az adatforgalmam?
2014. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim válasza:
3%

Úgy átlagosan egy háztatrtás lazán visz 100GB naponta

De ez csak egy tipp, egy nem megbízható forrásból! Várj amíg egy okosabb megmondja

2014. okt. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
37%

á 100giga naponta kizárt. van akinek, aki gyakran tölt le, nincs ennyi egy hónap alatt


nekem olyan vmi kellene ahol pontosan láthatom, ha van ilyen

2014. okt. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:

100GB-ot azért nem.


Én olyan 10-re tippelnék, HA nem töltesz le semmit és mondjuk megy napi 8 órát a gép. (Youtube, facebook, esetleg netes játékok, emailezés)

2014. okt. 21. 21:07
 10/35 anonim ***** válasza:
29%
inkább napi 40-50, de persze használattól függ, gépektől függ. nálunk olyan havi 4-5-600 giga szokott lenni a forgalom, van itthon 3 gép, 3 okostelefon, 1 tablet, ezek használják a netet.
2014. okt. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!