Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Internetadó, szociális temetés...

Internetadó, szociális temetés, milyen irányba halad Magyarország a Fidesz vezetésével?

Figyelt kérdés
Véleményetekre lennék kíváncsi ezekkel a törvényekkel, illetve arra, h szerintetek az ország előrébb jutott vagy ez csak a Fidesz által gerjesztett délibáb.

2014. okt. 22. 13:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
93%
Elvették a kenyeret az emberektől, most a cirkusz jön. Nem lesz ennek jó vége.
2014. okt. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

Keleti irányba, az lesz mint a ruszkiknál.


Szolgáltatók kivonulnak és jön az állami internet. Persze ha egy tüntetés van, akkor amíg fel nem oszlatják, lekapcsolják a netet. Ha valamelyik oldal bírálja a kormányt, akkor azt letiltják. Oroszországban is ez van.


Lassan ott fogunk tartani, hogy az Orbánt bíráló újságírók, ellenzékiek öngyilkosok lesznek, 5 méterről fejbe lövik magukat.

2014. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Te kikre szavaztál a különböző választásoknál ?
2014. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Én? Senkire, mert csak 16 éves vagyok. Mindenesetre engem már most foglalkoztat a politika, mindennap figyelemmel kísérem.
2014. okt. 22. 13:47
 5/17 anonim ***** válasza:
73%

Nagyon helyes, ritka az ilyen 16 éves. Figyeld a politikát, legyen véleményed és a legfontosabb, álj ki a véleményed mellett, ne állj be a birkák sorába.


Én is látom, mennyire sok semmirekellő buta fiatal van manapság, főként a 14-17 éves generációra gondolok.

2014. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy így látod!:) Véleményem szerint a politika azt pont egy olyan dolog, amit soha sem szabad kiengedni a kezünkből.
2014. okt. 22. 13:54
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Kénytelenek leszünk kivetni az internetadó-kivetési adót. A népszerű adónem lényege az lesz, hogy 30 százalékos különadóval sújtjuk minden olyan politikus jövedelmeit, aki internetadót akar kivetni.
2014. okt. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Így jár az az ország, ahol az emberek otthon meresztik a seggüket ahelyett, hogy elfáradnának népszavazni.
2014. okt. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem jobban járunk ha mi megyünk el innen, mert már NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON NAGYON régóta várjuk a csodát és a jólétet... De csak egyre rosszabb lesz.
2014. okt. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
És ez még csak a kezdet ! Másfél hete volt az utolsó választás, most már számíthatunk sok ehhez hasonló dologra. Itt az idő, most kell összefogni, vagy éhen halunk.
2014. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!