Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezek az emberek nem Magyarorsz...

Ezek az emberek nem Magyarországon élnek?

Figyelt kérdés

Internetadó, de most nem is azt vesézném ki, hogy az internetadó tényével mi a bajom, hanem ezt:



"Varga Mihály az m1 Az Este című műsorában azt mondta, bízik benne, hogy megfelelő verseny van a szolgáltatók között, ezért azok nem tudják majd továbbhárítani a közterhet az ügyfeleikre."



Megfelelő verseny? És azért nem hárítják majd át? Ver-seny? VER-SENY?


Hát a búbánatos anyádat Varga Mihály úr! A szolgáltatóknál csak annyira nincs verseny, hogy egy rakás helyen Magyarországon egy darab szolgáltatóból lehet választani.

Ezek tényleg ilyen hülyék? Tényleg ENNYIRE nincsenek tisztába azzal, hogy kb. a panel lakótelepek kivételével nincs sehol verseny, mert van egyetlen szolgáltató, ami odahúzta a kábelt, annyit kér, amennyit nem szégyell és annyi? Kevesebbet fizetek hűség nélkül nagyon durva internetért, korlátlan vezetékes hívásokért, legnagyobb tv csomagért, mint a kertes házas övezetben lakó ismerősök hűséggel csak a netért, ami még 10x lassabb, mint az enyém... Honnan veszik ezek, hogy verseny van? Dehogy van! Szerintem, ha fél Magyarországot mondom, hogy egy a választék, akkor nem mondok sokat. De még olyan is van, ahova a kábelt se viszi el senki, csak vacak és méreg drága mikrohullámú netet lehet rendelni, de az is olyan, hogy mikor megláttam mennyi, azt hittem rosszul leszek. És nincs választás, akinek nagyon kell, annak muszáj. És akkor van pofája ilyet mondani, hogy VERSENY? A száraztészta választékban abban van verseny.


2014. okt. 22. 16:35
 1/7 Tepee ***** válasza:
100%
Teljes mértékben igazad van, erre csak ennyit tudok írni. Mindent összefoglaltál ez ügyben. :D
2014. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
96%
Magyar BanánKöztársaság.
2014. okt. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van. De eddig sem a magyar nép között éltek, hanem a saját oligarháik között.
2014. okt. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%

Miért gondoljátok, hogy Varga Mihály nem tudja miről beszél? Ő még azt is tudja, kiknek beszél, ezért meri mondani. Nem, a hülye nem Varga, hanem azok, akik ezen jó estben felháborodnak, rossz esetben siránkoznak, még rosszabb esetben úgy tekintik mint egy elháríthatatlan esőt.

Varga Mihály ezt engedheti meg magának, mert tudja, kikhez beszél, tudja, mi lesz a folytatás. Fizetnek, mint a katonatiszt.

VM és társai ezt már tavasszal is tudták, különben nem tűrték volna, hogy megszellőztessék: a rezsicsökkentés október 12-ig érvényes. Utána jön a fizetség beszedése. Persze más címen. Nem azért, hogy ne nézzen ki olyan csúnyának. Dehogy, nekik erre a palástra már nincs szükségük. Kipróbált, kiváló magyar állampolgárral van dolguk, aki akkor is istennek tekinti őket, ha a képébe *nak. Ha visszacsinálunk,akkor mindenki tudja, mennyit kapott, mennyi az annyi. Ha új címet kreálunk, sokfélét, akkor csak nagyon kevesen veszik észre. A többi a külföld ármányának tekinti.

Én egy április eleji válaszomban mondtam, októberben elkezdek számolni. Tehát: EGY.

2014. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%

Igen, ver-seny.

beee beeeee

2014. okt. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem naponta van minimum 1GB átlag 3-5 GB-om pedig csak játszunk online játékkal, meg olvasunk, nem torrentezünk. Most szerény becslés szerint 13 500 Ft lesz az adó mértéke, ha leszorítjuk a használatot. Azt hogyan gazdálkodja ki a szólgáltató abból a 3 EZERből amit fizetek ??????
2014. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mi sem torrentezünk mégis rengeteg az adatforgalom. És ez csak több lesz, mert ide tart a világ. Online, felhő stb.
2014. okt. 22. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!