Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha olyan nagy bajba vagyunk...

Ha olyan nagy bajba vagyunk miért épül stadion magyarországon?

Figyelt kérdés

Szóval nem értem miért stadiont kell venni magyarországban mikor a fociban sem jeleskedünk!

Miért nem javítanak például a megélhetőségek? minthogy stadiont építenek hatalmas pénzekért?


Ezeket a neten találtam!

A kormány stadionépítési lázban ég, a bejelentések alapján az elkövetkezendő év(ek)ben összesen 110-130 milliárd forintnyi közpénz megy el ezekre a beruházásokra.


Puskás Ferenc Stadion (Budapest) - 70-90 milliárd forint (65 ezer néző, 2017)

Albert Stadion (FTC-stadion) - 13,5 milliárd forint (10 ezer néző, 2014)

Nagyerdei Stadion (Debrecen) - 11,5 milliárd forint (20 ezer néző, 2014)

Haladás stadion (Szombathely) - 9,6, milliárd forint (10 ezer néző, 2014)

DVTK Stadion (Miskolc) - 4 milliárd forint

Felcsúti Stadion - 3,8 milliárd forint (3500 néző, 2014)

Mezőkövesdi stadion - 400 millió (5 ezer fő)

Két stadion épül Budapesten, a Puskás Ferenc Stadionra a tervek szerint 70



2014. okt. 22. 18:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert Orbán Úr és társai velünk ellentétben nincsenek bajban.

Még.

2014. okt. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

tehát tizes te pl inkább az integrációra költenéd vagy mi...én azt mondom ebből látunk is valamit természetes valójában. ezért is horkannak fel mert látják mire ment el a pénz... az a pénz aminek tényleg nincs eredménye mert kvázi kámforrá vált, fura helyen landolt senki sem tudja hova..nos azzal ugye semmi baj mert nem tudjuk kritizálni azt amire költve lett... és miért?? hát pont azért mert nem tudjuk hova lett ennyi meg annyi lóvé.

jobban körül kell járni a kérdést

2014. okt. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!