Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Magyar Nemzet hírlap hiteles...

A Magyar Nemzet hírlap hiteles hírforrás?

Figyelt kérdés
Olyan hírlapot keresek, ami a tényeket írja le, nem elfogult egyik oldal felé sem.

2014. okt. 22. 19:11
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
A Magyar Nemzet egyértelműen fideszes. Bár azért néha lehoznak valami DISZKRÉT írást, ha valami nagyon nagy baromságot talál ki a kormány.
2014. okt. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyat nem találsz, ami objektív.
2014. okt. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%

Olyan hírlap ami elfogulatlan olyan nincs.


A Magyar Hírlap Fideszes, van amiben objektívek, de a Fideszt nem merik kritikával illetni.

2014. okt. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%
A lényeg, hogy az indexet, a hvg-t és a népszabadságot nagyon messze kerüld el!
2014. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Tepee ***** válasza:
20%

Az Index és a HVG szerintem teljes mértékben objektív, attól még hogy nem a Fidesz akaratát közvetítik, hanem igen is le merik írni a rosszat, nem kell elkerülni őket.

A Népszabadság a nevéből eredően is liberális lap, jelentsen ez pozitívat vagy negatívat az ember véleményétől függően.

2014. okt. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
53%

Kedves 5-ös

Az a baj, hogy az index szélsőséges, hazaáruló, gyűlölködő, magyar nemzet ellenes. A cég maga cionisták kezében van. Nekem az előbb felsoroltakkal van bajom nem pedig, hogy savazzák a kormányt, mert azt megértem. A baj ott kezdődik, hogy gusztustalanul szidnak mindent ami magyar.

2014. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Tepee ***** válasza:
45%

5-ös vagyok.

Miből gondolod, hogy cionista? Megértem én, ha nem tetszik az Index, de azért nem kell mindenkit lezsidózni, mert elég unalmas.

Az pedig, hogy szidnak mindent, ami magyar, az így nem igaz. Szidnak majdnem mindent, ami Magyarországon történik. De kérdem én: mennyi jó dolog történik itt manapság?

2014. okt. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"nem elfogult egyik oldal felé sem."


Olyat sehol a világon nem találsz.

2014. okt. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az Origo az nem rossz,igyekszik független maradni és talán objektív is, ezt jobboldaliként mondom.


A 444 nagyon liberális, mondhatni, hogy az Index radikálisabb verziója.


A Népszabadság meg MSZP pártlap, olyan, mint a Magyar Hírlap csak szoci verzióban.

2014. okt. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!