Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyűlöletkeltő fasiszta banda-e...

Gyűlöletkeltő fasiszta banda-e szerinted a Gárda? Ha igen, ezt milyen SZEMÉLYES TAPASZTALATra alapozod?

Figyelt kérdés

Attól függetlenül, hogy a megbélyegzések és rágalmazások sorozata ömlik a TV-ből (ha TV-t egyáltalán nézel akkor csak gratulálni tudok). Szeretnék hallani személyes példát, amikor valaki látott gárdistákat rendetlenül cselekedni, cigányt verni stb.

Jó lenne ha ezen elgondolkozna sok ember, és nem tévesztené össze a valóságot a médiából áradó illúzióvilággal.


Szerintem a Gárdától csak az fél, akinek félnivalója van.


2010. jan. 25. 10:36
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem nem.

Nem szimpatizálok a jobbikkal, a gárda meg hidegen hagy. Nincs okom félni tőlük, néhány koncerten még beszéltem is velük, semmi extra. Mondjuk amikor a sok cigány ellepi a várost, akkor kifejezetten jó hogy vannak!

2010. jan. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
0%

Madarat tolláról, embert barátjáról:


[link]

[link]


http://www.youtube.com/watch?v=fY0aR7e7jKs

2010. jan. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
82%
Fasisztának nem mondanám, de azért az furcsa, hogy egyenruhában, egy hungarista jelképre igen hajazó zászlóval cigányok előtt masíroznak. Lehet itt mondani, hogy gyakorlatilag nem csináltak semmit, de azért mindenki összekacsint, hogy tudjuk ám, hogy miért is vannak ők ott...
2010. jan. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
53%
De most komolyan kérdezem, ez kit zavar? Ki fél tőlük? Egy tisztességes magyar embernek semmi félnivalója! Magyarországon éltek ti egyáltalán? Van fogalmatok hogy a cigányok mit csinálnak az utcákon? Ők a veszélyesek, nem a gárda. Rózsadombról könnyű ugatni....első válaszoló vtam
2010. jan. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
46%

1.ellentmondás nem tűrő vélemény-nyilvánítások,(személyesen és fórumokon is tapasztaltam)aki nem ért velük egyet,az hazaáruló,nem igazi magyar..--ezt is megkaptam már a szemembe...


2.csúnya beszéd,trágárság,fröcsögés!(ez nyilván nem csak Gárda-tagoknál van,de bizonyos szavak használata,és provokatív jellege elég sajátságos náluk)


3.zsidógyűlölet(nincs kivétel a szemükben)a jelzőket most hagyjuk.

4.hatalmat és erőt,félelemkeltő stílusban hangsúlyozni kívánó felvonulások-->továbbá annak hangsúlyozása h.az igazság csak az lehet,amit ők képviselnek-->azt is előszeretettel mondogatják,h.aki tőlük fél,annak nem tiszta a lelkiismerete-->személyes tapasztalat..ezt kikérem magamnak...


és ne támadjatok rögtön azzal h.és a cigányok félelemkeltő viselkedése..blablabla..mert most nem ez volt a kérdés.

2010. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
25%
*ellentmondást
2010. jan. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
46%

10:48 vagyok

a 4.pontban leírtakat te is megerősítetted...

"Szerintem a Gárdától csak az fél, akinek félnivalója van."

2010. jan. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
67%
lehet hogy neked a cigányok viselkedése bla bla, mert egy évben látsz egyet, azt is tv-ben...nagyon sokaknak (köztük nekem is) viszont mindennapi valóság, és elég kellemetlen valóság.
2010. jan. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
54%

10:48 vagyok.azért írtam h."blabla",mert most nem ez volt a kérdés,hanem h.mit gonolunk a Magyar Gárdáról.Nem akartam belemenni egy ilyen jellegű vitába(ismét)

természetesen ezzel együtt a cigány-féle mentalitást se tartom elfogadhatónak.

2010. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
35%
*gondolunk
2010. jan. 25. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!