Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kövér László szerint el kell...

Kövér László szerint el kell gondolkodni azon, hogy szép lassan, de óvatosan hátráljunk ki az EU-ból. Mi a véleményed?

Figyelt kérdés

nem tetszik nekik,hogy nem ők dönthetnek mindenben,és van az EU-nak egy alapértéke,vagy ez csak figyelemelterelés?

Továbbá: szerintetek meddig lehet még elhagyni az országot EU tagként? mi lesz azzal a sok magyarral akik kinnt vannak? az EU hozna nekik egy törvényt,hogy tudjanak kinnt maradni míg megkapják az éllampolgárságot,vagy hazaküldenék őket? én maximum 1 év múlva mennék ki innen,azért kérdezem.


2014. okt. 24. 14:24
1 2
 1/16 anonim válasza:
19%
Én az eleje óta elleneztem azt, hogy belépjünk az EU-ba. Annyi támogatást stb kaptunk már, hogy MO. lehet, hogy beleroppanna. Most már teljesen mind1. SZerintem maradjanak ott...
2014. okt. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

"Én az eleje óta elleneztem azt, hogy belépjünk az EU-ba. Annyi támogatást stb kaptunk már, hogy MO. lehet, hogy beleroppanna. Most már teljesen mind1. SZerintem maradjanak ott..."


Amennyi támogatást kaptunk már,annyiból nem úgy kéne kinéznie az épületeknek,mintha a 80-as években járnánk.. jah hát igen,azért néz ki igy minden,mert sokat eltesznek zsebre.

2014. okt. 24. 14:31
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Akár el is törölhették volna az 56-os megemlékezést. Már amennyire a KGB-s házaló kiskutyájává akarják tenni az országot.
2014. okt. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező!

Amikor kövér lászlót hallgatsz, alja szemét emberre halgatsz. Ez épp olyan bűn, mintha szemetet ennél.


Miért nem próbálsz értelmes, kultúrált emberek álláspontja alapján tájékozódni? Mi értelme ennek a hátráljunk ki az EU-ból jobber frázisnak?

Tudhatod, civilizált ember nem lehet ilyen ostoba, hogy kiugorjon az Unióból. A jobberekkel meg ne foglalkozz, elég szerencsétlenség, hogy ilyen butának születtek.

2014. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hátráljon ő, ő úgyse oda való! Ennyire ég már a FIDESZ lába alatt a talaj? Merthogy ez az amerikai kitiltás lehet, hogy csak a kezdet. Még azt is megérhetjük egy szép napon, hogy nem Orbán meg Kövér fogja pocskondiázni az EU-t, hanem egy nemzetközi elfogatóparancs elől Azerbajdzsánba menekülnek.
2014. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg figyelemelterelés lesz az internetadóról :)
2014. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell kilépnünk, az EU fog minket kihajítani, ha majd elegük lesz. Aki ki akar lépni az EU-ból, az szerintem egyáltalán nincs tisztában azzal, hogy Mo. az egyik olyan ország ami 2004 óta a legtöbb eu-s pénzt kapta fejlesztésre. Ezek nélkül autópálya se lenne itt. Nem tudom, hogy hová gondol ez a KL, de az egyetlen ami nem eu-s lóvéból épült, az a rengeteg stadion.


Ha kilépnénk, akkor mégis kitől kunyerálhatnánk pénzt? Putyintól? Nem volt elég 40 év az oroszokból? Ha valaki esetleg mégis megfontolná, hogy visszatérjünk a régi cinkosainkhoz, akkor az nézze meg, hogy most miket csinálnak Ukrajnával azért, mert az inkább az EU felé húz, és vonja le a következtetéseket.


Hogy ilyen helyzetben mi lenne a kint magyarokkal, arról fogalmam sincs. Nem hiszem, hogy visszatoloncolnák őket.

2014. okt. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ha kilépnénk, akkor mégis kitől kunyerálhatnánk pénzt? Putyintól?"



Ez egyértelmű, hogy ezt akarják a fideszes elvtársak. Az elmúlt fél évük alapján.

2014. okt. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nekem eszembe sincs olyan országba élni,amelyik az oroszokkal pacsizik.Ezért akarok sürgősen menni ameddig lehet.
2014. okt. 24. 14:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem, hogy vissza lennének toloncolva... Régen az EU előtt is lehetett nyugaton dolgozni, csak kicsit problémásabb volt. Remélem azért, hogy még várnak egy kicsit mert én is szeretnék menni, csak még nincs meg a diplomám (költségtérítéses vagyok btw).
2014. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!