Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszesek örülnek, hogy a...

A fideszesek örülnek, hogy a gonosz nyugat helyet megyünk vissza kelet felé? Így 1956 megemlékezése gyanánt?

Figyelt kérdés
Mert ugye, az senkinek sem titok, hogy Orbánék lassan Putyin gyarmatává tesz minket? Bizonyára mindenki örül, hiszen kb. 40 év alatt megtudtuk, hogy az oroszok milyen jól bánnak az alattvalóikkal.

2014. okt. 27. 00:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Konkrétan már szervezik rá az ünnepi felvonulást:


[link]

2014. okt. 27. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

"oroszok milyen jól bánnak az alattvalóikkal."

Elnézést: elvtársakkal*

2014. okt. 27. 00:31
 3/12 A kérdező kommentje:

Ezt én sem értem?



""

"sem később nem lehet leváltani"


ezt lehet másképp értelmezni, mint hogy bencsik gyakorlatilag bejelentette a diktatúrát? vagy mégis miért ne lehetne leváltani, ha vannak választások?


""

2014. okt. 27. 00:33
 4/12 anonim ***** válasza:
64%
Hagyjad ezt a szar egybites propagandát, ettől nem lesz jobb senkinek.
2014. okt. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Besült a kérdező propagandája, a liberális bullshit.


Hajrá Fidesz! Hajrá Oroszország!

2014. okt. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Besült a kérdező propagandája, a liberális bullshit.


Hajrá Fidesz! Hajrá Oroszország!"


Miért is?

2014. okt. 27. 01:11
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

Amerika vagy Oroszország? Egyazon érem két különböző oldala

de mivel egy érmén vannak mit akarnak? Befolyást a világ felet egyik se különb a másiknál csak az eszméjük más szándék ugyan az hatalom a világ felett. Csak a saját érdekeiket nézik.Szerintem most is gyarmat vagyunk az európai unió befolyásos országainak gyarmata akik saját érdekeiket nézve alakítják ki Magyarország gazdasági és társadalmi szegmenseit.

2014. okt. 27. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem ők, csak a buták örülnek. Igaz, ők viszont nem is sejtik, minek örülnek. Lásd az #5 választ. Amikor már csak gyűlölködni tud valaki, ott mit akarnánk megbeszélni? A megbeszélés többnyire éppen nézetkülönbségek miatt szükséges, csak éppen vannak akik képesek az egyeztetésre. A gyűlölet erre nem képes.
2014. okt. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

"Szerintem most is gyarmat vagyunk az európai unió befolyásos országainak gyarmata akik saját érdekeiket nézve alakítják ki Magyarország gazdasági és társadalmi szegmenseit."


Tehát hagyjuk, hogy Orosz gyarmat legyünk, mert most szerinted Német/Francia/Brit gyarmat vagyunk?

Kérlek fejtsd ki, hogy az oroszokat (vagy akár az amerikaiakat) miért és mennyivel jobban érdekelné a véleményünk gyarmatként?


Szerintem elég egyértelmű, hogy egy kis országként kinél lehet nagyobb hangunk, de kérlek fejtsd ki véleményed: Az Oroszoknál? az USA-nál? vagy esetleg a jóval kisebb és hozzánk közelibb Francia-Német párosnál?


És ne is próbáld azt mondani (vagy próbálhatod, tényekkel), hogy Orbánék egy nemzeti párt, mert egyértelműen az oroszok gyarmatává akarnak tenni minket.

2014. okt. 27. 16:02
 10/12 anonim ***** válasza:
Orosz "gyarmatnak" lenni jobb, már csak abból kiindulva, hogy a Kádár-rendszer jobb volt, mint a mai kor, mert akkor boldogabbak voltak az emberek.
2014. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!