Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért szidják a liberálisok...

Miért szidják a liberálisok Oroszországot?

Figyelt kérdés
Ami nekem furcsa, mert teszik ezt úgy, hogy nem jártak még ott, miközben a "jobbereket" azért szólják meg, mert nyugaton nem jártak, mégis minősítik.

2014. okt. 16. 16:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

Mert ott nincs melegházasság és kevés homoszexuális propaganda.


De, ezenkívül Oroszország nem valami jó hely.Ezt "jobberként" mondom.


A nagyvárosok jól néznek ki, fejlettnek mondhatóak, de a vidék az nagyon rossz állapotban van.


Oroszország nem is elég rendpárti, emellett túl korrupt is.


Ha jobban az oligarchiák körmére csapnának, csökkentenék a korrupciót, akkor sokkal fejlettebb lenne.

2014. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

Mert ez az értékrendjük.

Például ha a jobbik azt mondja hogy a krumpli püré finom akkor a liberális egyből azt mondja hogy nem az.

2014. okt. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Talán azért mert nem szeretik az olyan országokat ahol a volt KGB-s kém, most elnök és birodalmi terveket dédelget, és, hogy az ország konkrétan néhány oligarcha kezében van...
2014. okt. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
26%
Eleget szenvedtem 10 éven át a majom bőségesszerű nyelvük miatt. Kösz eleg volt belőlük. Meg a ronda nyelvükből is.
2014. okt. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
45%
Akkor költözzél oda!
2014. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
36%
Miért nem szidják a jobberek Oroszországot? Két éve még büdös kommunista volt az egész szerintetek tokkal-vonóval. Most meg utópiaként gondoltok rá.
2014. okt. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom.

Én nem csípem őket a közös múlt ellenére, viszont a balf.oldalon idáig a ruszkik voltak a "felszabadítók". :D


Most azért nyivákolnak a libberek mert a ruszkik beintettek a nyugatnak, szerintem.

2014. okt. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Persze hogy képmutatóak a liberók, most is jön a "költözz ki oda" szöveg, a kérdésre meg nem tudnak válaszolni. :D
2014. okt. 16. 22:08
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
A második válaszoló tökéletesen leírta.
2014. okt. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"hogy az ország konkrétan néhány oligarcha kezében van..."


Jó szó ez az oligarha... Az USA-ban úgy mondják, hogy lobby, és mindjárt szalonképesebb, nem igaz?


Persze... ha ezek az oligarhák Hodorkovszkij kezében lennének, akkor ugye nyilván ünnepelnénk a liberális és haladó Oroszországot.

2014. okt. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!