Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » INternet adó? Tüntetési...

INternet adó? Tüntetési élmény beszámolók?

Figyelt kérdés
Volt valaki kint köztetek?milyen volt?

2014. okt. 27. 06:07
 1/7 anonim ***** válasza:
9%

Kimentünk pár haverral. Volt Orbántaraoggy meg nemhaggyuk. Kicsit erősnek gondolom a 48 órás határidőt.

Valaki egy drónt is röptetett fölöttünk és soknak tűnt az e,ber.

Aztán amikor elindult a tömeg az Andrássyn, akkor leléptünk. A többit az indexen olvastam. Szerintem hülyeség volt a tömeget a fidesz székház felé vinni. Tudhatták volna, hogy ez lesz.

Nem hiszem, hogy "most aztán jól megmutattuk" vagy valami is változna, de jó volt egynek.

2014. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
84%

Én ott voltam fél 10-ig. Nagyon jó volt a hangulat a fidesz székház elött még 90 éves nagyi is volt aki ugyan úgy ujjongott mint a fiatalok minden törésnél,találatnál.

Ja és ne hidd el amit az indexen írnak hogy tömegoszlatás volt és lovas rendőrök... Semmi komolyabb dolog nem volt és a képek pont az ultra sarkot mutogatják. Vagyis a legrosszabbak táborát. Szó szerint minden korosztály kint volt. Rengetegen voltunk bár a 40ezer ember aki vissza igazolta hogy jön annak csak a fele jött el kb (mert beszari emberek akik a tüntetés szóra rögtön 2006-ra asszociálnak)

"végjátékról videó" [link] Az a egészben a "vicc" hogy ez az egész mostani kormány ellen szól nem csak az internetről.

2014. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Kint voltam a feleségemmel és a lányommal együtt.

Nagyon tetszett, hogy teljesen átlag emberek voltak, mentől kortól párállástól teljesen függetlenül. Egy idősebb férfi 56 kezdeti szikrájához hasonlította. Számomra az volt a legmeglepőbb, hogy nagyon sok kiábrándult fidesz szavazó is volt körülöttünk. Séta közben jót politizáltunk. Lényeg az lett, minden politikust a kukába. Az igazi tömeg az Andrássy úton csatlakozott, a téren még kevesebben voltunk.

2014. okt. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
21%

#2

"...90 éves nagyi is volt aki ugyan úgy ujjongott..."


Jól mutatja, hogy mennyire balos szervezés volt. Csak a szokásos blődség... pont annyira, mint maga az internet adó.

2014. okt. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Határozottan jobb volt, mint amire számítottam. És az se mellékes, hogy utána, a hozzászólásokat olvasgatva, simán ki lehet szűrni, hogy ki nem volt ott.

(Kedves elvtárs, a tüntetésen elsöprő többségben voltak a a magyar zászlók. Az összesen kettő darab EUs zászló egyikét nem azért tűzték ki a fityesz székházra, mert idegenszívűek, hanem mert az egy konkrét üzenet viktor elvtárs oroszimádó politikájának.)

2014. okt. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Nagyon jo hangulat volt kint. Par 100 ultra is kijött szórakozni. A tömeg valójában a Fidesz épülő diktatúrája es tenyérbemászó cinizmusa ellen tüntetett nem csupáncsak az internet adó ellen.
2014. okt. 27. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kint voltam. Amennyi csatornát néztem annyi hazugságot hallottam,csak az rtl mondott igazat. Az M1 csak mérges,mert ütögették a riportert,ezért kamuzik mindenfélét. Az sem igaz, hogy a tüntetők a Hősök tere után a Fidesz székházához mentek.A szervező azt mondta 8-kor, hogy vége van, és mehet mindenki haza,és ne vandálkodjanak. Egy kisebb csapat kivált tömegből,és oda ment,de az már nem tartozott a megbeszélt tüntetéshez. Én a hősök terétől hazamentem,mert nem tudtam róla.Mikor ma belenéztem a tv-be azt mondtam magamban: Na ne,ezek kihagytak az igazi 'buliból'? Vicces volt látni a tönkre tett fidesz székházat
2014. okt. 27. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!