Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mi volt? Igazi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mi volt? Igazi orgazmus volna - nem egyértelmű. Történt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Az éjszaka azt álmodtam, hogy megdicsérték a fenekemet (amúgy még soha nem volt kapcsolatom, és nem szoktam méregetni a testemet, elfogadom magam, úgy ahogy vagyok, de az utóbbi időben kaptam megjegyzéseket a húgomtól, aki kicsit irigy rám, mert hogy "jó" a fenekem és nagyobbak a melleim nála - boldog kapcsolatban majdnem 4 éve -, de mások is megjegyezték hogy jól nézek ki, meg hogy kicsit kivirultam.). Ez után sok időt töltöttem az ágyban csak úgy pihenve, gondolkodva, és egy adott pillanatban, elkezdtem arra koncentrálni, és mondogatni magamban, hogy "szeretem önmagamat, és egy gyönyörű lány vagyok". (Nem hiúságból, hanem mert fejleszteni akarom a szörnyen alacsony önbizalmam, egy baráti társaság- és párkeresés céljából.) Kb. 1/2-1 perc alatt annyira összegyűlt ez a koncentrált "energia" - vagy nem tudom hogy mondjam - a mellkasomban, hogy fekvő pozícióban, hirtelen egy orgazmus-szerű élményben részesültem, anélkül, hogy izgattam volna magamat valahol. Beleremegett az egész testem - elég erősen, szószerint fickándoztam az ágyon -, és nyögdécselő hangokat adtam ki a feszültség levezetésére, de kb. tudattalanul (annyi volt csak tudatos bennem, hogy egyedül vagyok itthon, tehát nem kell visszafogjam magam). A hüvelyem nem reagált, nem húzódott össze, nem lüktetett mint egy normális orgazmusnál lennie kéne, de a vége felé ennek a hullámszerű remegésnek odakívánkozott a kezem a nemi szervemhez, és a felszabaduló érzés megszűnt. Mikor megszűnt a remegés megfigyeltem, hogy a szívem nagyon gyorsan és erősen dobog. Pár perc múlva pedig mintha hirtelen lenyugodott, és teljesen "jónak", nyugodtnak, feltöltődöttnek éreztem magam. Hallottatok már ilyesmiről? Amúgy nyilván fiúval sem voltam még, az önkielégítés pedig nem egy túl jó élmény szokott lenni számomra. Sokszor eljutok egy bizonyos pontig csiklóizgatással, ami kezd picit mintha fájdalmasnak lenni, de ilyenkor nem tudom folytatni, megállok, és nincs semmilyen remegő vagy felszabaduló érzés utána, max. elmúlik a bizsergés ami rákésztetett. Összesen 2-szer történt meg (fél éve különbséggel), hogy volt egy gyenge testremegés, amikor csiklóizgatás előtt és közben nagyon mélyre tekintettem a szívembe, és éreztem, hogy árad ki belőle a szeretet két bizonyos személy iránt, akiket megsajnáltam és ragaszkodtam hozzájuk, de szexuális vágyaim egyikkel sem és senki mással sem voltak a valóságban. Most meg saját magamra összpontosítottam a szeretetet, és sokkal intenzívebb lett. Nem értem ezt az egészet, miért volt ez, esetleg van-e összefüggésben azzal, hogy miért utasítom el agyban a bármilyen nemű fizikai kontaktusokat, ha úgy érzem egy férfi közeledni akar (főleg a szextől félek nagyon).

2014. okt. 22. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:

sztem az volt..sextől nem félj..főleg ha először te megtalálod mi jó neked akkor tudod majd irányítani a partnert...


ha akarsz rűla beszélni írj :)


28f

2014. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkot kaptál, vagy rohamot.
2014. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es: mitől lehetett? Vagy mit értesz sokk alatt?
2014. okt. 22. 23:59
 4/6 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2014. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mit számit a kor? 20-on felüli vagyok.
2014. okt. 27. 15:34
 6/6 anonim ***** válasza:

Azert, mert 20-on felul mar illenek ismerni a tested.

Addig nem lesz jo massal (sem) a szex, mig nem tudod, h mit kivan a tested. Gyakorlatilag onkielegitesnel sem tudod, h mit hogyan kell csinalni. Ezert kerdeztem. Onismeret.

2014. okt. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!