Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti örültök, hogy eltűnt az SZDSZ?

Ti örültök, hogy eltűnt az SZDSZ?

Figyelt kérdés
Vagy hogy Kuncze elt@karodott a politikából?

2014. okt. 27. 08:14
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Szánalmas vagy myzantro. A libsik verték szét ebben az országban az oktatást, a kultúrát, a gazdaságot stb. Igen, az MSZP-SZDSZ. Az SZDSZ hálistennek eltakarodott már, reméljük, az MSZP is hamarosan menni fog utána végleg.
2014. okt. 27. 11:15
 12/21 anonim ***** válasza:
18%
setét vagy kérdező
2014. okt. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Érvek?
2014. okt. 27. 14:57
 14/21 anonim ***** válasza:
59%
Örülnék ha nem reinkarnálódtak volna összerogyás, vagy mifene neveken.
2014. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
54%
a te időd lejárt, kérdező. kisebbségben vagy. az emberek többsége már nem vevő erre a liberálisgyűlöletre, mert sokkal komolyabb valós problémáik vannak ennél, és azokat a jelenlegi kormány okozza.
2014. okt. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Tepee ***** válasza:
46%

Én is remélem, hogy az MSZP el fog tűnni, ugyanis kb annyira liberális, mint a Fidesz. Az SZDSZ-t nem ismertem túlzottan, akkor még nem foglalkoztam a politikával.

Két dolgot kérek:

1. Ne szidja a liberalizmust az, aki nem tudja, hogy az mi.

2. Ne adja ki magát liberálisnak, aki nem az.

Aki gyűlölködik, nem fogadja el a másik ideológiáját, az nem liberális. Én elfogadom mindenkiét, mindegyikben van igazság. De a Fidesz nem a kereszténydemokrácia, az MSZP pedig nem a szociáldemokrácia szerint cselekszik/cselekedett, hanem a korrupció szerint. Ez a legnagyobb baj Magyarországon, ezért utálja mindenki a baloldalt, mert a Fidesz kezében lévő sajtó az MSZP minden botrányáról kimerítően beszámolt. A probléma az, hogy a média még mindig az ő kezükben van, így Orbán sokkal nagyobb sikkasztásait sikeresen el tudják lepni.


UI.: Lehet, hogy az SZDSZ is ugyanilyen volt, de nem a liberalizmus miatt.

2014. nov. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem tűnt el csak ketté osztódott Gyurcsány és a Libás vitték tovább
2014. nov. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
A nagy hithű kereszténységgel még Amerika se boldogul. Lassú víz partot moss alapon remélem nem hülyítitek el az egész világot. Olyanok vagytok mint a zombik, vagy valami agy nélküli követő robotok. Őszintén szólva nem gyomorforgató, mert az ember el se hiszi, hogy egy ilyennek a közepében van. Csak nincs ébredés, és nem is lesz. Egészségetekre.
2014. nov. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Igen. Bár az örömbe üröm vegyül, mert a szellemi holdudvara még él.
2014. nov. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Lassan már az ország neve szitokszó lesz a világon, ti meg észre se veszitek. Nem értem.
2014. nov. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!