Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Országossá vált a tüntetés,...

Országossá vált a tüntetés, ki hova megy tüntetni az internetadó ellen?

Figyelt kérdés

Itt láthatjátok a választékot, lehet választani!


Budapest, kedd 18 óra József Nádor tér

[link]


Nyíregyháza kedd 18 óra Kossuth tér:

[link]


Pécs kedd 18 óra Széchenyi tér

[link]


Kiskunfélegyháza kedd 18 óra petöfi tér

[link]


Vác kedd 18 óra Március 15. tér

[link]


Szeged kedd 18 óra Fidesz iroda előtt

[link]


Debrecen kedd 18 óra Kossuth tér

[link]


Békéscsaba csütörtök 18 óra:

[link]


Szeged Péntek 18 óra Széchenyi tér

[link]


Komló vasárnap 17:30 Városház tér

[link]


Varsó Kedd 18 óra A magyar nagykövetség előtt

[link]



[link]


[link]



2014. okt. 27. 23:23
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
16%
Ne haragudjatok de hatalmas birka aki kimegy ilyenekre.. Ebből is látszik hogy a politikusok akiken röhögtök hogy milyen hülyék mégsem olyan ostobák, egy egyszerű húzással elérik hogy hetekig ez legyen a téma. Szerintem jókat röhögnek a meleg budai lakásaikban azokon akik kinn fagyoskodnak este az utcán.
2014. okt. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
47%

Nem értem, mi a problémátok...

Magyarországon a szolgáltatók már így is indokolatlanul magas árat kérnek az internetért, holott a sebesség és a szolgáltatás minősége azt nem feltétlenül indokolná.

A pesti lakásban nincs Digi, UPC-nél fizetünk elő, és a papíron 3, gyakorlatilag 1 megás netért havi 4e Ft-ot fizetünk.

Vidéki családi házban Digi előfizetés van (TV-vel meg minden lósz*rral együtt), ez kedvezőbb áron, de a szolgáltatás minősége a béka s*gge alatt van, a cég supportjáról nem is beszélve.

Szóval engem hidegen hagy, hogy a szolgáltatók kicsit kevesebb profitot fognak zsebre tenni ezért a jómagyarminőségű szolgáltatásért.

Attól meg felesleges félni, hogy rajtunk fogják behajtani ezt a 700 Ft-ot. Mint mondtam, ezért a minőségért igen magas árat kérnek legtöbbször a szolgáltatók, ergo ha egyik-másik rá is terheli az adót az előfizetőire, pár okosabb rá fog jönni, hogy rengeteg előfizetőt csábíthatnak el azzal, ha ők viszont nem terhelik rá az adót magánszemélyekre.

Magyarul: a piacverseny miatt egyáltalán nem valószínű, hogy a 700 Ft-os adó rajtunk fog csattanni.

Az meg valahol nem tud érdekelni, hogy a legnagyobb európai szolgáltató UPC, vagy a román érdekeltségű DIGI ezt hogyan fogja lenyelni (őket emeltem ki, mert ők a legjelentősebbek itthon).

2014. okt. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
52%

Ki szervezi a tüntetéseket?

Miért csak az internet adó ellen vannak felháborodva?

A többi adót akkor lenyeljük?

Miért ez az egy van kispécizve?

Szappan adó, bérletek emelése, eltünhet a műanyag virág stb.


Külföldi politikusok, miért támogatják a tüntetést?

Itt is voltak keménymagok, akik provokálták a tömeget, az agresszió helyeslésével.

Miért vannak még szabadon?

Figyelem elterelés lenne az Amerika-Magyar kapcsolatról?

2014. okt. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
86%
Az internetadó azért verte ki a biztosítékot, mert szimbolikus jelentősége van. A szólásszabadság korlátozását látják benne, ráadásul nem is alaptalanul. A probléma az, hogy amikor már hatályos lesz, szépen lassan kisebb, csendes módosítgatásokkal hosszú távon el lehet jutni a teljes cenzúráig. Már pedig az nem klafa, nekem elhiheted.
2014. okt. 28. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
52%

Éheznek az emberek,nincs lakásuk de itt a tél,nyomorognak,nem tudnak megélni.LE VAN TOJVA DE DRÁGÁBB LESZ AZ INTERNET ÚRISTEN MENJÜNK ÉS LÁZADJUNK.


Remélem érződik a társadalom mélypontja.


(nem baj majd beépítik az élelmiszer árába az senkit se érdekel)

2014. okt. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként komolyan emelkednek az élelmiszerárak. Tényleg.
2014. okt. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
75%

A tömeg mögött mindig áll egy párt.

Mióta nem láttuk a Gyurcsányt a tévében? Tegnap láttam. :D

Szegénység országos méreteket ölt. Minap láttam a városban, hogy egy építkezésnél ott álltak a konténer kuka mellett, és várták, hogy valami éghetőt, ( papírdoboz, papírzacskót... dobjanak ki) És vittel haza. Magyarok voltak.

Szegénység sokkal nagyobb tüntetést megérne, de sok ember csak legyint rá, az ő hibája, hogy ide került. HÁT NEM!

Éhező gyerekekért az országban senki nem tüntet, hogy pl ingyenes legyen a közoktatási étkezés.

Sokkal nagyobb összeget lenyelünk, és kifizetjük.

A szólásszabadság a tét, vagy az intenetadó?

Esetleg mindkettő?

Mindegy, Azmondó vagyok, hogy véget nem látó tüntetés sorozatot, lehetne indítani a változás érdekében.

De mégis kik lépnének a helyére? A bukott baloldal?

Ezzel, nem azt mondom, hogy a kiskirály maradjon, de mégéis ki kerülne a helyére?

4-5 év tüntetéssel, a nép lehetne a fő ellenzék. :D

2014. okt. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
96%

Tüntetéssel egyetértettem, de csak addig ameddig rongálás nem történt. Igenis csukják le!

A kormány nem attól fél, hogy 10 M kár keletkezik, hiszen nekik a megtakarításukat nézve, aprópénz.

Inkább a tömegtől félnek. ha 1-2 M kimennénk az már hatás lenne. De így hogy törnek zuznak, Inkább a tüntetés visszatartó hatással van, sokan nem mennek ki ezért.

Eltudnám képzelni, azt a 2 M tömeget, akik békésen tüntetnek. Szétverni randalírozni, és tüntetni, az két dolog.

2014. okt. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%
Veszprém
2014. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
47%

Az internet megadóztatása igenis súlyos károkat okozhat a gazdaságban. Még nagyobb lesz a szegénység és nem a net megadóztatása miatt, hanem annak következményeként. Cégek, vállalatok mennek csődbe ez miatt. Munkanélküliek száma erősen emelkedni fog. stb.


Egyik adónak sincsenek ennyire súlyos következményei. A korrupció sem okoz ekkora problémát, tehát nincs miről elterelni a figyelmet! Amint a nép lép, vagyis tüntetni kezd, akkor az összes többi problémát már könnyebben meg tudjuk oldani.


Végre Magyarországon is - bármelyik kormány legyen is hatalmon -, észre veszi a kormány, hogy nem birkapásztorok, hanem felelős vezetők. Ezért van szükség a vandalizmusmentes tüntetésre.


Akik MAGYAROK, bárhol is legyenek a világban, megteszik a megfelelő lépést, hogy végre élhetőbb Magyarországot teremtsenek, hogy büszkék legyünk arra, hogy MAGYAROK vagyunk! A MAGYAROK ott lesznek a tüntetésen.

Most teljesen mindegy, hogy ki milyen oldalon is áll.

2014. okt. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!