Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Örültök a kormány munkahely...

Örültök a kormány munkahely teremtési programjában?

Figyelt kérdés
[link]

#munkahely teremtési program #nemzeti párt #véletlenül se adjuk teszünk zsebre párt
2014. okt. 28. 13:09
 1/6 A kérdező kommentje:

Ugyebár köztudott, hogy a kormányunk dicső hadjáratot hirdet a nagy multik ellen, a kis és középvállalkozók javára.

De sebaj, hiszen Rogán logikája szerint ez az adó javítani fogja az internetfejlesztési törekvéseket (ugye logikus?)

2014. okt. 28. 13:12
 2/6 A kérdező kommentje:

"programjában" programjának*

Eredetileg más akartam írni, de ez a javítás kimaradt.

2014. okt. 28. 13:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Média szintjén valóban megy a hadjárat, de a valóságban kapják az újabbnál újabb támogatásokat és adókedvezményeket. A rezsicsökkentés költségeit is már több évre előre kifizették azzal, hogy jóval piaci áron felül vették meg az E-on-tól a gáztározókat (vagy az egész ágazatot? Már nem emlékszem).
2014. okt. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

tesco adóról se feledkezzetek meg!- vg.hu


Környékünkön csak tesco van legközelebb, többi már 50km.

Tuti hogy emelkedni fognak az árak, kösz orbán!


Kiskereskedők meg drágák és választék sincs.


Üdv vidékről! Tudjátok, ami nem pest! Mert erre is élnek ám emberek!

2014. okt. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Fel vagyok dobva :D
2014. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Közömbös vagyok, mert semmi olyasmi nem történt, amit ne vártam volna. Azt is vártam, hogy lesz hőzöngés. Lett. Az is várom, hogy több nem lesz. Erre később térünk vissza.

A dolgoknak megvan a maguk dinamikája és egymásutánisága. Természettörvényeken nem háborgunk és nem örülünk, alkalmazzuk őket. Márpedig az természettörvény, ha egy hatalommániás kezébe hatalmat adunk, azt használni fogja. Előre kellett volna gondolkodni, nem utólag sírni.

2014. okt. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!