Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azért ez a ferdítés már kész...

Azért ez a ferdítés már kész művészet, nem?

Figyelt kérdés

[link]


Ez jó.


"A Hír TV helyszíni tudósításából kiderül, mindenki elhagyta már a József nádor teret, a tiltakozók pedig nem kompromisszumkészek az internetadótervek terén"


Az előzetes is hihetetlen poénos:


" bénítva a Deák tér és az Erzsébet híd térségének közúti közlekedését az !!!esti csúcsforgalomban!!!."


"vérontásra, golyóeresztésre, a kormánytagok „egyenkénti leszedegetésére” és más agresszív cselekményekre buzdították egymást."


És ugyebár ott volt a több mint 10 milliós értékű ablakok betörése.


"A vasárnapi, Fidesz-székházostromba"



2014. okt. 28. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Henry ,Bigshow .Na ezt meg mi a faaassszért kellett?Pokoli jó tagteam páros lettek volna,lezúztak volna mindenkit.á a f z kivan már.
2014. okt. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

bénítva a Deák tér és az Erzsébet híd térségének közúti közlekedését az !!!esti csúcsforgalomban!!!."


Nem bénították le, mert a tüntetéseket is be kell jelenteni. Bizotos ez is be volt jelentve.


Ez nekem nagyon szoci hatalomátvételnek tünik, mivel a politizálással megbuktak, így akarják átvenni a hatalmat.

Sajnos benne van, hogy egy polgárháborút fognak kirobbantani, természetesen a mi érdekünkben.

Figyeljük az eseményeket.

Magyar, soha ne lőjön Magyarra! Akkor se ha rendőr!

2014. okt. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
# 1/2 a shield azért bezúzta vólna őket vagy a Goldberg/Taker páros
2014. okt. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 güris ***** válasza:
Még jó hogy sejted, hogy az emberek nem sörözni gyültek össze.A TV székház ostroma az ostrom volt, még ha szerintem szervezett is volt, minden oldalról,a FIDESZ székház ostromocskálya,csak egy felfujt, figyelemelterelő gagyi politikai akármi.Lehet hogy FIDESZ-es provokáció.Nem lepne meg.A NET adó eltörlése nem ér meg egy kis forgalmi dugót?Kérdezd meg az emberektől.A vérontásos dolog meg hülyeség.
2014. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az összes kár 10 millió Ft. Ez nem a székház szétverése.
2014. okt. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért én gondoltam a címmel érzékeltetem a szarkazmusomat :(
2014. okt. 28. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!