Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azt hogy Zsidó, miért nem...

Azt hogy Zsidó, miért nem lehet mondani? Olasz, cigány, magyar, olasz, kínai, sváb, amerikai, stb. Azt mint lehet. Miért pont a zsidók vannak felháborodva? Vagy nevezzem őket kínaiaknak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 28. 21:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
37%

"#2 Magukat akármikor nevezhetik zsidónak, csak te nem nevezheted őket zsidónak. Ez a különbség."


Én neveztem zsidót zsidónak és nem haragudott meg mert egyáltalán nem rossz indulatból mondtam, de a zsidó az zsidó nem lehet másképp nevezni, magukat is így nevezik, tehát ez a kérdés hülyeség.

2014. okt. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

A linkelt oldalt légyszíves olvas le.

Ott a fenyegetés benne, hogy feljelent, mert leírtam.

2014. okt. 28. 21:35
 13/30 A kérdező kommentje:

Politikából tényleg jobb kimaradni, Mert olyan demokrácia van, hogy az csak na.

Örüljön az ember, ha megussza, mert kimeri mondani...

2014. okt. 28. 21:37
 14/30 anonim ***** válasza:
69%
Mert tudod, meghalt az a hatcsilliárd zsidó és miazmár, hogy egy akármilyen gój a szájára veszi őket?
2014. okt. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
13%
Az h egy vki ír egy ilyen kommentet még nem kell úgy beállítani mint ha itt tiltva lenne kimondani a zsidó szót. Nem tilos és a zsidóság nem is kéri h őket másképp nevezzék természetesen úgy h nem raksz a zsidó szó elé vmi szitok szót. A kommentbe nem tettél, igazából nem is értettem nagyon a kommentet de mind1. Egyébként lehet őket még hébereknek vagy izraelitáknak nevezni, de a zsidó a legelterjedtebb.
2014. okt. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:

Mert mit hetet ma élő ember hogy meghaltak?

Mintha , csak őket érték volna veszteségek.

2014. okt. 28. 21:44
 17/30 anonim ***** válasza:
8%
Ha magyar zsidó, akkor magyarnak kell hívni. A cigányt, ha magyar cigány, akkor magyarnak kell hívni. De kötekedj csak...
2014. okt. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
76%

16: Mit tehet? Hát fizethet például kárpótlást. Mostanában jelent meg egy cikk valahol, hogy még a leszármazottaknál is poszttraumatikus stressz szindrómát állapítottak meg a holokauszt borzalmai miatt, úgyhogy egy újabb száz évig lehet nekik fizetni a kárpit.


Az persze senkit nem zavar, hogy az én dédimet is elvitték a nyilasok kivégezni, pedig nem volt zsidó, más ősöket meg kulákká nyilvánítottak és őket beutalták egy munkatáborba, ahonnan nem jöttek vissza. Ja, persze, hiszen akik részt vettek azokban a bulikban mind zsidók voltak, és nehogymár ők fizessenek nekem...


Meg ott volt az a dicsőséges nemtom hány napnyi tanácsköztársaság, mind zsidó volt egytől egyig.

2014. okt. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
78%
17: De akkor már nem magyarok, ha külön elbánásban részesülnek, igaz?
2014. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
83%

Bezzeg az nem probléma a zsidóknak, hogy egymás között faji(!) alapon osztogassák az izraeli állampolgárságot. Zsidó az akinek az anyja zsidó vagy betért a vallásba. Hitler elégedetten csettintene az izraeli bevándorlási törvény kapcsán.


Persze itthon a színes multikulturális befogadó nemzet eszméjéről meg az egyház és az állam szétválasztásáról papolnak, meg hogy senkinek sem szabad nézni a származását.

2014. okt. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!