Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akkor most miért is kell...

Akkor most miért is kell bevezetni az internetadót?

Figyelt kérdés

- először ugyebár Varga Mihály mondta, hogy az igazságos közteherviselés miatt (mert annak tényleg az internetadó a legjobb módja),

- utána jött a rendvédelmi dolgozók béremelése, amit nem sokkal később cáfoltak is (szóval nem lesz béremelés)

- majd Németh Szilárd élő adásban elmondta, hogy ez azért kell, hogy legyen pénz mindenhova elvezetni az internetkábelt (mert a 210 milliárdos Matolcsy alapítvány mellett erre már biztos nem jutott elég lóvé)

- és most, Kovács Zoltán lenyilatkozta, hogy a 3%-os hiánycél teljesítése miatt muszáj (mert Magyarország jobban teljesít!)


(Viktor légyszi gyere haza, mert ez a bohózat már nekünk kínos!)



2014. okt. 29. 21:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
:DDD
2014. okt. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Valamiből el kell tartani azt a réteget, akik 2018-ban 100 forintért ismét a Fideszre szavaznak :)
2014. okt. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Viktor éppen megérdemelt szabadságán van.

Sokat tett, hogy országunk újra kommunista diktatúrává kezdjen válni.

2014. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Semmiért. Mondtam valaha is ilyet, hogy BE KELL VEZETNI?
2014. okt. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Harács.
2014. okt. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkoznak, próbálkoznak, de mivel itt a tányér bableves már nem használ, mindennel próbálkoznak.
2014. okt. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%

-Békemenet

-Russia Today imázs

-Békemenet

-CBA vezetőknek is jár a béjemvéj

-Autoriter állam - Katonák és rendőrök bérének emelése (úgy néz ki nem jött be)

-A békemenetet mondtam már? Fizetni kell ám azt a sok menetelő majmot!

-"Internet sztrádának a megépítése. Mert Uniós előírás. Meg az Unió amúgyis ezt akarja. Az Unió a hibás, úgy hajjak meg. Amúgy az Unió elveszi a pézt!"

2014. okt. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Bohozat?????? Állitolag Lázár mondta, hogy ez OV ötlet. Mi a szent sz-rt vársz töle????
2014. okt. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Üres a kassza.


Ha nem tartanak ki a tüntetők és nem kényszerítik Orbánt meghátrálásra akkor soha nemlesz vége az újabb és újabb adóknak.


A kormányzás hatékonysága a béka feneke alatt van kétméterrel.


Amíg nemtudnak hatékonyan kormányozni addig egyik adó kivetést követi a másik.


Az unortodox gazdaságpolitikájuk mebukott most valami másik kísérletbe fognak de szerintem ez sem fog ereményes lenni mert már a kezdet is gyalázatos számtalan új adó és régi adók emelése vezeti fel. Ezermilliárdokat herdálnak el ezekre a kísérletekre már évek óta, az eredmények pedig rendre elmaradnak.


Orbán is csak szavakban tud nagyokat alkotni a gyakorlatban egy nagy nulla Matolcsival együtt.

2014. okt. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Most látom, hogy erre a kérdésre nem válaszoltam "normálisan".


Itt van -e:


-Közteherviseléses ürügy: Mindenkit érint, a közteherviselés magával hordozza a "kicsit azért mindenkinek jobb is lesz" dolgot. Na, ezt már vesszük be.


-Rendvédelmi dolgozók béremelése: Autoriter állam megszilárdítása érdekében. Dobnak egy kis pénzt a rendőröknek, a katonáknak, aztán majd nem gondolkozik XY közlegény és YX biztosúr, hogy akkor most kell -e gumilövedékezni a tömeget. Aztán jött a hírtelen felismerés, ami a következő képpen folyhatott a Fidesz HQ-ban:


-Te, Viki, szerinted most hűségesek lesznek akkor?

-Nem tudom, Lazer Jani. Nekem nagyon úgy rémlik, tavaly már megbsztuk őket a nyugdíj korhatárral, a nyugdíj adóztatással, meg ilyen szarságokkal.

-Basszus Viki, mondtam Cross-eye Gyurinak, hogy ez nem jó ötlet...


Ez a terv is mehet a kukába. A rend lelkes őrei nem voltak olyan lelkesek sem vasárnap, sem kedden.



Internet-sztráda: Az EU hibája. Kajakra. Hagyjátok otthon az EU-s zászlót. De most tényleg, miattuk van!



3%-os hiánycél:


-Viki, nem hiszik el, hogy az EU vót! Hiába mondom, akkócse hiszik el!

-Relax, van jobb ötletem...

-Hiánycél?

-Az.

2014. okt. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!