Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a "liberálisok" akik...

Azok a "liberálisok" akik most alsóbbrendűzik, parasztozzák a Fidesz-szavazókat, az oroszokat meg a többi keleti népet, nem kirekesztőek és diszkriminálók?

Figyelt kérdés

Egy dolog nem egyet érteni Orbánnal vagy Putyinnal, de teljesen más dolog alsóbbrendűnek tartani több millió embert.


Én nem vagyok Fideszes, nem szeretem se Putyint, se Orbánt, mégse gondolom úgy miattuk, hogy az összes orosz, kazah, vagy az összes Fidesz-szavazó valami büdösparaszt untermensch.



2014. okt. 31. 11:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Az oroszok ilyenek=/=minden egyes orosz ember az egész világon ilyen. Ha azt mondod, hogy a németek megtámadták Franciaországot, az sem azt jelenti, hogy a Föld összes német embere megtámadta Franciaországot. Ha egy népről beszélünk, az szövegkörnyezettől függően lehet egy átlag, egy zavaró kisebbség, egy kormányzat, hadsereg, vagy ezer más dolog is. Aztán akinek nem vagy szimpatikus, az mindig jól kitalálja, hogy te mit értettél alatta. És persze te mindig a lehető legrosszabbat értetted alatta, mert különben azzal kéne foglalkozni, amit mondasz.

Na, arra akarok kilyukadni, hogy 1) az általánosítással nincs baj, amíg tudjuk, hogy az csak egy általánosítás. Aki már mondjuk egy népcsoport minden egyes tagját meg akarja öletni, az elfelejtette, hogy az átlag az egy átlag. De aki szerint pl egy nép átlagban tanulatlanabb, mint az ideális, és ezért ráférne egy oktatási reform, az tisztában van vele, hogy mi az az átlag. Nyilván nincs minden egyes embernek a csoportból szüksége magasabb szintű oktatásra, de nem is erről beszéltünk. Remélem ez valamennyire szemlélteti a különbséget 2) ha egyértelműen nem arra gondolunk, hogy minden egyes ember olyan (mint ahogy az esetek 99%-ában, hiszen nagyon kevés dolog van, amiben minden egyes orosz megegyezik), akkor ne tessék már direkt félreértelmezni, csak hogy bele lehessen kötni. Hadd ne kezdjek minden hsz-t azzal, hogy definiálom, hogy melyik kifejezés alatt egészen pontosan mit értek.

És egy harmadik, nem 100%-ig ide tartozó dolog: ne keverjük már össze azt, mikor valaki a Fidesz szavazókról vagy éppen a nácikról általánosít azzal, ha egy népről. Az egyik származás, a másik meggyőződés alapján történő általánosítás. És szerintem azért elég nyilvánvaló, hogy a meggyőződései többet mondanak egy emberről, mint az ország, ahol él.


"Magyarországon nincsenek liberálisok, max olyan emberek, akik azt hiszik, h azok."


Vannak, csak kevesen.

2014. okt. 31. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
31%

"Jaja, érdekes Japánban sincsenek, mégse szopkodják őket, mert ugye nincs multikulti meg genderizmus meg a többi."


Azért jobb Svédország, mint Japán, mert egy európai ország. Én inkább mennék a svédekhez, mint a japánokhoz, mert azért mégis csak közelebb állnak hozzánk kulturális tekintetben, mint a japánok. mellesleg a japánok elég technológiamániások, szerintem ez is visszariaszt másokat.


Egyébként Japánban már olyan elmebeteg cuccokat találtak ki, mint a szamársperma-ivó verseny, amikor két bige versenyez, hogy melyikük bírja előbb lenyomni a liter csacsiondót vagy éppen a polipszex, amikor direkt gépeket építenek arra, hogy a nőket kielégítsék ilyen csápos izék. De mutattak már nekem olyat is, hogy a nőnek kitágították a muffját és beraktak neki egy tenyérméretű kis polipot, aztán összezárták neki és attól elégült ki, hogy ficánkolt benne az állat.


Na, ezek elég liberálisok neked?

2014. okt. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%

"Azért jobb Svédország, mint Japán, mert egy európai ország."


Ja, az USA meg itt van a szomszédban.

A technikamánia meg ócska kifogás az Iphoneok korában meg a többi is, na mindegy, ismerem a fajtád, soha nem ismernéd be, ha nincs igazad...

tetro 2....

2014. okt. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
90%
Én is hallottam ilyen jelzőt több ballibes szájából. Egyértelmű, hogy a rasszizmus manapság csak rájuk jellemző. Lehet szépíteni a dolgot, de így van, a gyakorlat is ezt mutatja.
2014. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
6%
De azok
2014. okt. 31. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

12: Istenem te milyen hülye vagy, nem találok szavakat. Semmi baj nincs a japánokkal, ezerszer kulturáltabbak és hagyománytisztelőbbek, mint egyes nyugati országok, amiket itt annyira agyon ajnároznak. Én is tudnék hülyeségeket kiragadni bárhonnan és azzal általánosítani.


Ezerszer inkább költöznék Japánba, mint bármelyik skandináv országba.

2014. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

"Ajánlom szánmára, este induljon neki, hallgassa meg, ahogyan teljesen normális átlagemberek mondják ki az igazat.

Hogy az orbán kormány folyamatosan hazudott, hogy Európához akarunk tartozni, és nem oroszországhoz.

Hogy a fidesz egy maffiahálózat."


Ühüm. Ühüm. Szóóóval a te igazságod az egyetlen? Mert nem minden "átlag ember" ezt fogja mondani, amit te.

2014. okt. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
94%

A japánok technológia mániája szerintem okés, semmi baj nincs vele.



Mellesleg az, hogy Svédország kulturális közelebb áll és európai ország.Nem akarlak titeket megijeszteni, de ez csak ideiglenes.


A nagyfokú bevándorlás miatt Svédország, Franciaország...stb egyre kevésbé európai.Egyre nagyobb teret nyer az iszlám, meg a sok afrikai.Ami és akik minden csak nem európai.


Japánba nagyon nehéz bevándorolni.Nem engednek be mindenféle jöttmentet, még a menekültkérelmek 99 százalékát is elutasítják.

Azért mert egy normális ország.


Emiatt sokkal jobban tisztelem őket, mint a "befogadó" Nyugat-Európát, akik a saját sírjukat ássák.


Japán, 50 év múlva is japán lesz.De, Európa 50 év múlva nem lesz európai.

2014. okt. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

A libberek (akik elvileg liberálisnak tartják magukat) mindenkit minősítgetnek, kirekesztenek aki nem a hülyeségüket fújja.


Lásd, nácifasisztatarisznya, mély, turbómagyar, satöbbi.

Mindenhol ilyenek, saját magam látom, olvasom amiket összefirkálgatnak szerte az éteren. (Én sem rajongok a kérdésben felsoroltakért egyébként.)

2014. okt. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"Azért jobb Svédország, mint Japán, mert egy európai ország. Én inkább mennék a svédekhez, mint a japánokhoz, mert azért mégis csak közelebb állnak hozzánk kulturális tekintetben, mint a japánok. mellesleg a japánok elég technológiamániások, szerintem ez is visszariaszt másokat.


Egyébként Japánban már olyan elmebeteg cuccokat találtak ki, mint a szamársperma-ivó verseny, amikor két bige versenyez, hogy melyikük bírja előbb lenyomni a liter csacsiondót vagy éppen a polipszex, amikor direkt gépeket építenek arra, hogy a nőket kielégítsék ilyen csápos izék. De mutattak már nekem olyat is, hogy a nőnek kitágították a muffját és beraktak neki egy tenyérméretű kis polipot, aztán összezárták neki és attól elégült ki, hogy ficánkolt benne az állat."


Bezzeg a multiturha az aztán űbertuti, ahol majd a bevándorlók fogják megszabni az ott élőknek, hogy élhetnek! :D

2014. okt. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!