Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a "liberálisok" akik...

Azok a "liberálisok" akik most alsóbbrendűzik, parasztozzák a Fidesz-szavazókat, az oroszokat meg a többi keleti népet, nem kirekesztőek és diszkriminálók?

Figyelt kérdés

Egy dolog nem egyet érteni Orbánnal vagy Putyinnal, de teljesen más dolog alsóbbrendűnek tartani több millió embert.


Én nem vagyok Fideszes, nem szeretem se Putyint, se Orbánt, mégse gondolom úgy miattuk, hogy az összes orosz, kazah, vagy az összes Fidesz-szavazó valami büdösparaszt untermensch.



2014. okt. 31. 11:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

18-asnak rohadttul igaza van. Japán ragaszkodk annyira az identitásához, hogy 50 év múlva is japán marad.


Ezzel szemben meg a hazai liberalisták álma, hogy olyanok legyünk, mint a dicső USA. Meg a dicső Nyugat-Európa, az eliszlámosodó Párizzsal és a pakisztániaktól nyüzsgő Londonnal. Persze, hogyne, multikulti meg minden jó. Nem elég, hogy a kertévék műsőrának 96%ából az amerikai kultúra ömlik...

2014. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Kezdjók ott, hogy a liberűéisok akarták a netadót bevezetni 2008-ban, csak a FIDESZ nyomására hátráltak meg :-P
2014. nov. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Nem a fidesz szavazoit tartom alsobbrendunek, hanem az ostoba, birkakent begeto embereket. Az, hogy a ket csoport kozott eleg nagy az atfedes, mar nem az en hibam.
2014. nov. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!