Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Figyelem! Közvéleménykutatás:...

Figyelem! Közvéleménykutatás: Mit néznél szívesen a Kuruc Tévében?

Figyelt kérdés
A Jobbik igazán elindíthatná, igény is lenne rá.
2014. okt. 31. 20:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

"A tévét kik nézik, de komolyan? Nyuggerek, háziasszonyok"


Az RTL Klub Éjjel nappal Budapest, meg az Idióta vagyok, ments ki innen műsora ahhoz képest elég szép eredményeket produkál a fiatalok körében...

2014. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

6-os: Ezaz, hogy nem szittya TV.t kéne csinálni, csak a köztes híradásoknak kéne szólnia a politikáról.

Amúgy meg meglepődnél, ha megtudnád a kábeles sorozatokban menny imperalizmus-kritika van.

2014. okt. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Én elhiszem, hogy vannak nyugat kritikus mozzanatok filmekben/sorozatokban, de azért ne hasonlítsuk már össze azzal mikor a keménymag kurucon olyanokat fröcsög, hogy elvi okokból nem vesznek zsidó termékeket vagy ha megjelenik egy hír az USA-ról akkor egyből megy a szidás ezerrel vagy Obama majmozása stb. Esküszöm akkor lenne a legsikeresebb ha 24/7 mennének az összeesküvés elméletek, önfeledt zsidózás vagy esetleg EU-s képviselőket kérnének fel, hogy szidják azt az intézményt amely a havi több ezer eurós fizetést osztja nekik.
2014. okt. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

ez az vitatkozzatok csak :)


látom elég vitaindító és megosztó a kérdésem,tehát ez is jelzi, hogy igenis van rá igény

2014. okt. 31. 21:09
 15/27 anonim ***** válasza:

Utolsó:

De megint ezaz,,hogy az ilyen kurucos gondolkodást hanyagolni kéne.

Amúgy az megvan, amikor a Trónok harcában a karóra tűzött fejek közt az egyik Bush feje volt?

2014. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Kérdező ezt vezesd le pls, hogy mi alapján jutottál erre a következtetésre!
2014. okt. 31. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Láttam az összes részt, de megmondom őszintén ennyire részletesen nem emlékszem :DDD De az megvan mikor a South Parkban az Obama kabinet a világ legnagyobb bűntényét követi el megválasztása után? Én az ilyeneket azért elkülöníteném az olyan nyugat kritikától mint amiket kurucon olvas az ember vagy akár Vonától hallhat(az az idióta ahelyett, hogy beállt volna a netadó tüntetés mögé, ilyet szól, hogy a CIA szervezte az egészet az USA ügyvivőjének vezetésével :DDD)
2014. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Akkor tessék: http://www.youtube.com/watch?v=CWrsDnSP1I8

Vona meg jól tette, hogy nem állt be erre az egy hétre (mivel már vége, és senki se nyert vele, a baloldal is csalódott)

A Fidesz rászállt volna a dologra, eddig is nagyon azon voltak, hogy összemossák a Jobbikot a baloldallal.

Akkor jött volna ki a Jobbik, ha nem be, hanem az élére áll.

2014. okt. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
jött volna jól
2014. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Viszont az eléggé ellentmondásosnak tűnik(legalábbis nekem), hogy a jobbik elvileg ellenzi a netadót, de közbe aki tüntet az mocskos ballibzsidóbérenc..hol ebben a logika???
2014. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!