Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban az FBI szervezte a...

Valóban az FBI szervezte a netadó elleni tüntetést?

Figyelt kérdés

nem Mulder és Scully ügynökre gondolok, még mielőtt elkezdene valaki ezen poénkodni :)


De valóban, azt hallottam ezt is Amerika csinálta, ami nem hihetetlen, hiszen a magyar az mindent eltűr alapvetően


2014. nov. 1. 20:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kitől halottad?
2014. nov. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
92%

Ugyanúgy lehetséges, mint a bangladesi elnök testőrsége szervezése.

.

A konteósok ennyire hülyének nézik a magyar polgárt, hogy ha az állam megint a polgár zsebében turkál, külföldi szervezet nélkül ne tiltakozna?

2014. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
A gyíkemberek szervezték-.-
2014. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
cia
2014. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
91%
CIA pénzelte többi pártot, hogy menjen ki az utcára ordibálni, SŐT még billentyűzetet meg telefonokat is ő adta, a felvételeket pedig maga csinálta, drónokkal. Hát nem hihetetlen?
2014. nov. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

# 11

Én mondtam neki, de csak viccből...

2014. nov. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
91%

"FBI"

- Te Joe, azt mondták, hogy le kell ugranom Budapestre tüntetést szervezni.

- He? Ahhoz nekünk mi közünk van? A mi dolgunk az Amerikai Egyesült Államok határain belül történt bűncselekmények felderítése, mint amilyenek mondjuk a gyilkosságok. Az ilyesmi nem a CIA dolga lenne?

- Én is azt hittem, de egy 14 éves magyar összeesküvéselmélet hívő azt mondta, hogy őt nem érdekli, amíg amerikai és három betű van benne, addig mi kémek vagyunk!

- Remélem DEA-ról és a IRS-ről nem hallott, mert ha drognyomozóinknak és az adóellenőreinknek kell majd kimenni tüntetést szervezni, az nagyobb bukta lesz, mint a disznóöböl volt!

2014. nov. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!