Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vajon átállna Orbán Putyinhoz,...

Vajon átállna Orbán Putyinhoz, ha orosz csapatok elérnék a magyar-ukrán határt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 2. 17:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Gyerekek ,kornélküli felelőtlen hozzászólók ! Nem fog tetszeni nektek ,amiket mondok,de kénytelenek vagytok végigolvasni !

Nagyon sok időtök van úgy látszik ! Nincs munkátok ,amivel foglalkoznátok,vagy nem vagytok tanulók és azzal foglalkoznátok ??Teljesen fölösleges dolgokon méláztok,olyanokon ,amiket úgysem tudtok semmilyen szinten befolyásolni !Gyártjátok a fölösleges,miden alapot nélküéöző teóriákat ,melyeket ugyanattól a médiától csipegettek össze ,amit itt elutasítotok !legyen az bármelyik oldal médiája !Nem ,nem vagyok szkeptikus,inkább realista !Az országnak jelenleg nem ilyen emberekre van szüksége,hanem olyanokra ,akik jó erősen tudják húzni a szekeret és lehetőleg egy irányban.

Messze van még ,de én egyre inkább aggódom a leendő nyugdíjamért ,mert nem látom azt,hogy ezek a fanyalgó,se tanulni,se dolgozni nem akaró ,ráérő hozzászólók néhány évtized múlva ki fogják termelni az én nyugdíjamat !Mint ahogy én most befizetem a kemény adóforintokat és ezzel lehetőséget adok arra ,hogy a jelenlegi társaság tanuljon,gyógyuljon ,nyudíjazzon stb. !

Viszont ,ha a fentiekkel ellentétben itt minden hozzászóló végzi a dolgát és "csak" kicseréljük a nézeteinket felelősen a világ folyásáról,akkor elnézést mindenkitől és sok sikert kívánok a további teóriagyártáshoz ,illetve a feszültség leveztéshez !

2014. nov. 10. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Van előtakarékossági nyugdíjalap, inkább abba fizess be, mintsem itt keseregsz a majdani nyugdíjad miatt.
2014. nov. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

#21/22


te miről beszélsz? ez egy ilyen oldal. kérdéseket tesznek fel és bárki hozzászólhat/elmondhatja a véleményét.

te is itt locsogsz ostobaságokat, ahelyett hogy a kertet túrnád vagy fát vágnál a hidegebb napokra. hát menjél kifele! én biza nem szeretném a te nyugdíjadat fizetni, mert ostoba vagy, és tudálékos!

2014. nov. 11. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Nagyon nem a témába vágó választ adtál, úgyhogy inkább te beszélsz itt össze mindenfélét. Nem kértem hogy fizesd a nyugdíjam, valószínűleg soha nem is fogod. Kertem meg sajna nincs már.

Látogass meg egy bankot és kérdezd meg hogy mi az nyugdíjalap, legközelebb nem csinálsz magadból hülyét.

2014. nov. 11. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

1, te offoltál először, és még értelme sem volt.

2, remélem más sem fogja fizetni a nyugdíjadat.

2014. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Mivel offoltam? Én hoztam fel a nyugdíjazást, te szerencsétlen?
2014. nov. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 saveme ***** válasza:
hülye kérdés, eleve csak úgy lehet válaszolni, ha az ember helyre teszi előtte a kérdező prekoncepcióit. Másrészt ki az, aki bele tud fülelni az elnökök titkos megbeszéléseibe, és tudja, hogy ki kinek a csicskája, mik a valós erőviszonyok és motivációk
2014. nov. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!