Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Jobbiknak tényleg nincsen...

A Jobbiknak tényleg nincsen semmi köze Oroszországhoz?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



2014. nov. 2. 17:32
 1/7 A kérdező kommentje:
2014. nov. 2. 17:35
 2/7 anonim ***** válasza:
41%

Mi a probléma az Oroszország felé nyitással ? Területi revízió érdekében kinek kéne gesztusokat tennünk ? Vagy komolyan gonolod, hogy a gazdaságunk működne Oroszország nélkül ?


A Nemzetek Európájának nevezett konföderációs elképzelésüket miért nem említed meg ?

2014. nov. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok a párt védőszentje vagy ilyesmi, de most mit kellene ezekkel a linkekkel kezdeni?


Adott egy jobbikos nő, akiről még soha nem hallottam, pedig követem a politikát. Elment a szakadár népszavazásra megfigyelőnek, és lefotózkodott egy putyinos pólóban... Joga van hozzá, másoknál meg a Che Guevara póló a divat... Egyszóval nem befolyásolja az életemet, holnap is felkel a nap...

2014. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Az index és a 444 mikor fog cikket közölni arról, hogy a ballib pártok milyen kapcsolatot ápolnak Izraellel, USA-val?

A ballib politikusok többet járnak izraeli és amerikai nagykövetségre, mint haza. A választások éjszakáján LMP székhelyén az amcsi nagykövet csápolt, letéve a vokság egy párt mellett.

Soros Alapítvány és külföldi államok által pénzelt ballib pártokkal mi a helyzet?


Ez rendben van? Ez nem nemzetbiztonsági kockázat?


Mitől jobb a világ két legnagyobb agresszora (USA, Izrael), mint Oroszország?

Izraeli elnök mondta, hogy Izrael felvásárolja Magyarországot.

Izraeli kitűzőt viseltek 2010-ben országgyűlési képviselők az alakuló ülés napján. Sorolhatnám még a példákat.


Ismétlem: ez rendben van?

2014. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Idáig azt állítottátok az irániak pénzelik őket. :D
2014. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Most az oroszok, előtte az irániak, az előtt maguk a zsidók pénzelték őket. Csak kérdem én...ha az egész világ a Jobbikot támogatja, akkor hogyhogy nem ők kerültek hatalomra? :D
2014. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy miért kell démonizálni Oroszországot? Oké, kommunisták voltak, de ne feledjük el, hogy az EU egyik vezető tagországa pedig egy náci állam volt. Nem beszélve a franciákról, akik szétszabdalták az országot, és az olaszokról, akik fasiszták voltak. Vagy ez meg sem fordul a fejükben az oroszokat csúfolóknak és az EU éltetőinek?
2014. nov. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!