Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért zavarja a liberálisokat,...

Miért zavarja a liberálisokat, hogy a Jobbiknak van egy cigány jelöltje?

Figyelt kérdés
SENKI nem mondta, hogy a Jobbik gyűlöli a cigányokat, ezt a liberók állítják. Éppen ezért náluk van a legnagyobb meglepődés emiatt a jelölt miatt. Ebből is látszik, hogy ők keltik a feszültséget.

2014. okt. 7. 10:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%
A liberálisokat a világon minden zavarja.
2014. okt. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Mert a gyűlölet mozgatja őket. Elsősorban a Jobbik és szimpatizánsainak gyűlölete, de mindenki mást is megégetnének aki nem velük ért egyet.
2014. okt. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
25%

betennel nehany forrast arra, hogy a liberalisokat zavarja, hogy a Jobbiknak van cigany jeloltje?


Vagy ez csak a te fejedben letezik?

2014. okt. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Mer annyira elfogadóak hogy mindenkit megvetnek aki nem nekik kedvez.
2014. okt. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
25%

"SENKI nem mondta, hogy a Jobbik gyűlöli a cigányokat"


Nem? Én mást sem látok a Jobbiktól és szavazóitól csakhogy cigányoznak, zsidóznak, stb, stb.


És igen, hol láttál olyat hogy a liberálisokat zavarja a Jobbik cigány jelöltje? Melyik hiteles sajtóban láttál ilyet? Ez a lépés, mármint egy cigány jelölt indítása, mindössze szavazatszerzést szolgál, semmi mást, mert így meggyőzhetőek esetleg azon szavazók, akik nem annyira radikálisok mint a nagy többség.

2014. okt. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%
Zavarja a f..nét. Javaslom jelöljenek meg tobb cigányt. Titeket sokkal jobban zavar ugy látom.
2014. okt. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Az MSZP szavazói meg nyuggerek. Most akkor a pártvezetés is az?
2014. okt. 7. 12:06
 8/15 anonim ***** válasza:
3%
7-nél a pont szerintem is. Ezt a húrt eddig még csak Jobbikosok pengették. Normális embert nem zavar. Tömjék csak ki cigókkal a pártot, kíváncsi leszek kit fog zavarni, és milyen hatásai lesznek. :)
2014. okt. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is liberális vagyok és nem izgat.


2 fajta liberális van


Az első az aki gazdaságilag liberális + azt mondja, hogy az ember hadd csinálja azt, amit szabad, amíg másnak bajt nem okoz. Na én ilyen vagyok, támogatom a melegházasságot, a legális marihuána fogyasztást (bár nem vagyok meleg és sosem fogyasztottam marihuánát), de elismerem, hogy van cigány bűnözés. Azokat a bűnözőknek, akik súlyos bűnt követtek el, börtön és fegyház helyett kényszermunkatáborba zárnám. Az Európában élő integrálódni nem tudó és segélyen élő arabokat úgy kivágnám innen, mint macskát sza...ni!


A másik az, hogy jaj nem bántsuk szegény rablót, aki megvert egy idős embert 2000 ft-ért. Neki is van joga. Jaj szegény arabok, fogadjuk el hogy ők is európában élnek és had csinálják azt amit akarnak, nekünk meg kötelességünk adni nekik a segélyt stb. stb. stb. Na ezek azok, akiket ki nem állhatok.

2014. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó legalább korrekt. Az valóban liberalizmus, amit írt elsőnek.
2014. okt. 7. 12:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!