Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A jobboldaliak miért szeretik...

A jobboldaliak miért szeretik annyira Robert Ficot?

Figyelt kérdés

Nem igazán ismerik, szerintem.


Robert Fico ugyanolyan,ugyanaz a populista mint Orbán, csak a díszlet egy kicsit másabb.

Nagyon ragaszkodik a hatalomhoz,szereti a szociális demagógiát, 2012-ben nagy örömére, a szavazatok 55 százalékát szerezte meg.


Meg népszerű még a kisebbségellenes retorikája miatt is.

A magyarokat sem díjazza igazán.


A romákat is szeret szívatni, csak néha kifele mutatja, hogy nem is, nehogy az EU rasszistának nevezze.



2014. nov. 3. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Magyar ember nem szereti ficot.
2014. nov. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rosszul fogalmaztam.


Miért tartják példásnak?

2014. nov. 3. 18:23
 3/6 anonim ***** válasza:

"szereti a szociális demagógiát,"


Fico? Amokr gyurcsány pont a szlovák nyugdíjjal példálózott?

2014. nov. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Miért? Szeretik? Erről most hallok először. Miért szeretnék?
2014. nov. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Magyarmanó ***** válasza:
60%
A jobboldaliak általában pont, hogy nem szeretik Ficot, te szerintem arra gondolhatsz, hogy jobbnak tartják a Slotánál de ettől még az is egy rasszista aki ott tesz alánk ahol tud..
2014. nov. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem csípik a jobboldaliak mert magyarellenes! (Ezért inkább a balliberátorok haverja lehetne, a közös téma.)


Csak azt nézik benne, hogy ha a fokozott magyarellenességet nem nézzük aránylag elkormányozza "szlovákiát", pláne baloldali létére ha jól tudom az, ami ellentétje az itthoniaknak.


A szívatásokról annyit, hogy szerintem nem nagyon foglalkozik vele mit mondanak az únióban szerintem.

2014. nov. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!