Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van a Jobbik facebook...

Miért van a Jobbik facebook oldalán szinte kétszer annyi like mint a kormánypártén?

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 20:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Tanulás kozben lehet. Munka kozben nem lehet.
2014. nov. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 MolotovPunk ***** válasza:
0%

Azért,mert a fiatalok jó része tényleg szimpatizál a Jobbikkal és aktívan használja a facet.Még az is,aki életében nem olvasta végig a programjukat és csak divatból lájkolja ezeket a dolgokat.

Sok a divat jobber.

A 16-18 évesek is lájkolják divatból olyanok,akik még életükben nem dolgoztak egy percet sem.

De lájkolni bezzeg azt tudnak

Meg véleményük is van,általában olyan dolgokról,amihez fi ngjuk sincs....

nagyjából ennyi.

Az 50-60 évesek nagy része meg általában nem lájkol semmit.Sőt jó részének még facebookja sincsen.

Apám sincs fent fosbukon,sőt én sem,pedig én csak 27 vagyok.És pont azért,mert szánalom,ami ott megy.

Még mindig kevesek ők a fideszhez utcán vonulgató táborához,de a Bal oldalhoz is...

Szóval ne idióta lájkolgatásból mérd le ezeket a dolgokat.

2014. nov. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, a jobbik központi oldalán ez hogyan is működik, azonban az egyéni képviselőik oldalára több forrásból is lopták a követőket. Amiről biztosan lehet tudni, az a mostanában divatos "lájkold, ha meg akarod nézni" típusú oldalak, innen lényegében oda irányítják az embert, ahová csak akarják.
2014. nov. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem dolgoznak és neteznek.
2014. nov. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Ez milyen válasz,, nem tudom te melyik világba élsz, de attól hogy valaki internetezik az nem zárja ki azt hogy dolgozzon is. Úgy imádom ezeket a 4 éves gondolkozásokat. Attól hogy valaki egy rohadt oldalt belikel attól nem tudom miért internet patkány.
2014. nov. 6. 20:07
 16/16 A kérdező kommentje:
Érdekes hogy egyesek már ilyen folyamatnak tekintik ezt a likelést, hogy az emberek dolgoznak azért csak a Jobbikosok likelnek, eléggé fura hogy a gyakorikérdéseket egyesek tudják használni, de ezt a betetszikelést úgy képzelik el a válaszok alapján hogy 8 órán keresztül kell azt csinálni xD.
2014. nov. 6. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!