Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezt már a kormánypárti hírolda...

Ezt már a kormánypárti híroldalak sem tudják kimagyarázni vagy csak én nem láttam egyikükön se cikket L. Simon ezen nyilatkozatáról?

Figyelt kérdés

"L. Simon szerint lehet, hogy Vida Ildikó levele elveszett a postán"


[link]



#FIDESZ #Kommunikációs idiotizmus
2014. nov. 7. 23:57
 1/3 A kérdező kommentje:
Eddig csak a napi gazdaságot, heti valászt, mno-t néztem meg, szóval ha tudtok egy kormány párti híroldalt ami ír erről a nyilatkozatról...
2014. nov. 8. 00:02
 2/3 A kérdező kommentje:

"heti valászt"


heti valaszt*

2014. nov. 8. 00:02
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ellenzéki pártok az ügy kirobbanása óta hangoztatják a kormány felelősségét. Nem hiszik el Vargának, hogy nem tudtak róla. Annak ellenére sem, hogy Vida azt állítja, hogy tájékoztatta a kormányt. Nem nevezve meg, hogy kit tájékoztatott.

Az ügy kezdett kínossá válni, és kiötlötték ezt az indokot, hogy elhárítsák magukról a felelősséget.

Természetes, hogy nem kommentálják Simon nyilatkozatát. Hiszen EZ AZ IGAZSÁG! a KORMÁNY NEM FELELŐS SEMMIÉRT.

2014. nov. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!