Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ehhez mit szóltok? Az internet...

Davidpsp kérdése:

Ehhez mit szóltok? Az interneten olvastam és láttam egy videót a Youtube-on. Ti láttátok?

Figyelt kérdés
https://www.youtube.com/watch?v=Gp8S-AYTk0A. Ez az a videó, amiről beszélek!

2014. aug. 3. 17:25
1 2
 1/13 szántóvető ***** válasza:
17%
egyetértek!jó lenne ha bejárná a világsajtót ez a video.a zászlót el kellett volna égetni de amúgy teljesen rendben van.
2014. aug. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Egyetértek vele!

Most azonnal meg kell mentenünk a palesztinokat!

Izraelt fel kell számolni, lakóit pedig vissza kell hoznunk Európába, hogy többé egy palesztin se haljon meg miattuk!

2014. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%

Kérdező, te iszonyatosan félreértettél valamit. Én nem provokálni akarok, hanem ez így van. Tényleg többet érnének, hogyha nem ilyennel szúrnák el az idejüket.


A 6-osnak pedig tényleg igaza van. Nem tudnak értéket teremteni és az országuk hasznára lenni, mert ők fontosabbnak tartják azt, hogy más országokat szidnak. És még ők mondják, hogy amerika mindenbe beleszól. És ők nem? A jobbik nem akar mindenbe beleszólni? Mi közük nekik, hogy más ország mit csinál? Milyen undorító dolog, hogy beleszól más országok dolgába, amikor éppen le akarnak valamit rendezni egymás között? A palesztin terroristák több ezer ártatlan fehérember életét oltották már ki, annyi terrorcselekményt hajtottak végre. Mit kell ezeken védeni?


A következő kérdésben meg majd azon lesznek felháborodva, hogy ezeket az arab bevándorlókat miért nem lövik már fejbe északon, meg hogy a svédek miért hagyják őket letelepedni. Na most aztán döntsétek már el, hogy kiket védtek.

2014. aug. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

"Ehhez mit szóltok? Az interneten olvastam és láttam egy videót a Youtube-on. Ti láttátok?"


Na ez a kérdés, tehát a véleményünket kérdezted és páran elmondtuk h ez a csávó nem normális erre törölteted a kommenteket hát már ne haragudj de tényleg gond van nálad. Csak azokat hagyod meg akik ezt az embert éltetik h milyen hazafi?

Ez az ember egy szégyen és köze nincs a hazafisághoz én ezt szóltam hozzá tehát a kérdésedre válaszoltam. És az is szégyen aki ott van ilyen ünnepségen és tapsikol ennek a szerencsétlennek. Oszt páá

2014. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%

Azt szólom hozzá, hogy a szónok és aki feltöltötte, szégyent hozott Magyarországra, a Magyarságra, a Magyar Népre, Szt István, Könyves Kálmán, Kossuth Lajos, Széchenyi István, Batthyányi Lajos, Petõfi Sándor, Arany János Nemzetére.

Szégyent hozott a magyar nyelvre, Petõfi Sándor, Arany János, Kosztolányi Dezsõ nyelvére.


Érthetetlen, hogy egy teljes nap alatt még mindig nem távolították el ezt a mocskot.

2014. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 szántóvető ***** válasza:
30%

világszerte vannak tiltakozások,a neten meg lehet nézni ezeket.

Bolívia terrorista állammá nyilvánította izraelt.


5-ös a saját nevedben beszélj,rám pl. nem hozott szégyent.

2014. aug. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
50%
ocsi, majd el feledtem, mert abs lényegtelen: már hónapok óta nem Simon Peres az államfõ. Õ már nyugdíjas. :D
2014. aug. 4. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
67%
Ez az ember ha tehetné még a mai napig akasztgatna fel embereket. Azt hiszi övé ez a kis ezer fős falu és ott önkényeskedik. Ennek biztos baj van az agyával. Azt hiszi lehet h 1500-as éveket írjuk h ilyen ruhába jár és akasztásokat próbál illusztrálni. Förtelem, majd egyszer este oda kell menni és az ő képével is felakasztani egy bábut és rá írni a következő te leszel, hátha vissza venne.
2014. aug. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%

"Bolívia terrorista állammá nyilvánította Izraelt. "


Hát igen, a bolsevik Bolívia, ahol seperc alatt lemészárolták pl Eduardo Rózsa Florest. És persze sok mást is.


Ezzel szemben Dél Afrikában - és sok más országban - tízezres tömeg tüntetett Izrael mellett:

[link]

2014. aug. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
Nem csak fehérek: [link]
2014. aug. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!