Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is a többi médiána...

Szerintetek is a többi médiának szégyen az, hogy csak a kormányt szidó híreket adják le, amikor pedig jó dolgok történnek, azt igyekeznek elhallgatni?

Figyelt kérdés

Valahogy nagy csend volt a 2 milliárd eurós visszafizetett hitelről, a magyar export történelmi csúcsáról, és arról is, hogy a Moodys jobb kategóriába sorolta Magyarországot.

Persze a kis, 10 ezer fős tüntetésekről élőben tudósítanak ezek a drága kis kormányszidásra képes portálok, mert az rohadt fontos. Az igazi hírekről pedig alig esik szó.


2014. nov. 9. 21:14
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
3%
Az rtl sírva adja elő a híreket nap mint nap.A sivárok meg nyalják.
2014. nov. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%

Szerintetek is a közmédiának és a kormányközeli oligarchák médiáinak szégyen az, hogy csak a kormányt fényező híreket adják le, amikor óriási botrányok történnek, azt igyekeznek elhallgatni?


Valahogy nagy csend van a dagadó korrupciós botrányról, a gyászos gazdasági adatokról, a teljesen megbénult pályázati és támogatási rendszerről, és arról is, hogy minden fejlett ország vezetője elmarasztalta már a magyar kormányt amiért diktatúrát épít.

Persze a legutolsó budi ünnepélyes átadásáról élőben tudósítanak ezek a drága kis seggnyaloncok, mert az rohadt fontos. Az igazi hírekről pedig alig esik szó. Mindezt a köztévé évi 80 milliárdért végzi, ami a magyar felsőoktatás költségvetésének közel a fele.

2014. nov. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
96%

"Valahogy nagy csend volt a 2 milliárd eurós visszafizetett hitelről, a magyar export történelmi csúcsáról, és arról is, hogy a Moodys jobb kategóriába sorolta Magyarországot. "


Olvastam az mtv ezen viccességről. Nem véletlen, hogy ők sem mondtak nevet. Több kormány ellenes híroldalt is szoktam olvasni és olvastam ezekről is amiket felsorolt az mtv....


Egyébként ennyi erővel, megkérdezhetem az mtv-től, hátha őt többet tudnak ezekről:

- Ennek ellenére (és a nyugdíj lenyúlás ellenére), miért nőtt 2010 óta az állam adósság?

- Miért van az, hogy amikor a hitelminősítők leminősítették az országot az nem a fidesz-es kormány hibája, de amikor felminősítik eggyel, az a fidesznek köszönhet? (olyan apróságokat meg sem említek, hogy elemzők szerint lehetnénk jobbak is, csak a befektetők bizalma meg van rendülve az Orbán kormánytól)

- A magyar export történelmi csúcsa? Az remek ! Tekintve, hogy Orbánék folyamatosan szidják a nyugatot, de a statisztikák szerint az exportunk pont abba a gonosz nyugatba, főként Németországba megy. (1 hónapja néztem statisztikát, nem keresem elő) Bizonyára, a nyugatszidás miatt a gonosz nyugatiak megijedtek tőlünk és megnövelték a hazánkból származó megrendeléseket.

2014. nov. 9. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
33%
Mert a végén még kiderül, h nem is olyan élhetetlen ez az ország és akkor nem lesz kire fogni a saját szerencsétlenségüket.
2014. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Bezzeg a választások előtt a rezsicsökkentés híreit 5 percenként leadták.

Ez ellen nem lázadt senki :)

2014. nov. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Mindig csak a rossz, a rossz, és a rossz. Egy percig se tudtok örülni a sikereknek? Átadnak valamit, és ahelyett, hogy örülnétek, egyből a rosszat próbáljátok meg benne keresni. Mintha mindig lenne egy fekete felhő a fejetek fölött, ami eltakarja a napot. Gondolom ezért imádjátok az RTL híradót, amiben csak ilyen hírek mennek: "megölte, megerőszakolta, halálra gázolta, felrobbant, katasztrófa történt, +kormányszidások"

Pesszimisták vagytok, de már olyan szinten, hogy az már nekem is fáj.

2014. nov. 9. 21:29
 7/18 anonim ***** válasza:
76%

Menj Észak-Koreába, ha csak kormány propagandát akarsz hallani!


A közmédia és az MTI meg számtalan hatalmas problémát hallgat el, csak ezeket a piti kis pozitívumokat mantrázza a magadfajtába. Hagy legyen már jogunk megtudni az igazat! De Neked is napi 10 percet kéne rászánni, hogy megtudd a valós helyzetet. Persze azt fel is kéne fogni, amihez némi intelligencia is szükségeltetik, nem elég a vak hit.

2014. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
#6 A rossz és rossz? Én nem vagyok egy pesszimista ember, huszonéves vagyok, imádok élni, idén bejártam Ázsiát, a szakmámban dolgozom jó pénzért, mellette egy saját kis cégem is van, imádom a barátnőmet, sokat utazom. Emellett viszont látom, hogy az álszent, korrupt, hazug kormány és a kétmillió fanatikus mucsai paraszt túszul ejtette az országomat, és nem tapsikolok felállva a kormánypropagandának.
2014. nov. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi jutott eszembe, hogy milyen "többi médiáról" beszélsz? 100-ból 99 már csak az MTI híreket meri leadni, mert ha nem így tesznek, elveszik a frekvenciát, nem nyomja a kormány reklámokkal, külön adót vetnek ki rá stb. Te elhallgattatnál minden adót, amelyik nem fidesz híreket mond? Milyen ember vagy Te???

Lásd Klub rádió, évekig pereskedett a megnyert frekvenciái miatt Budapesten, de az összes vidékit elhallgattatták és a mai napig szinte semmi bevétele nincs, pusztán azért, mert fidesznek nem tetsző híreket is mertek mondani. És most kb. 4-5 ilyen tv, rádió van még.

Az internet még fájó pont Orbánnak, mert szerencsére itt még kiderül minden disznóságuk. Te sem így beszélnél, ha tudnál ezekről.

2014. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Ha imádsz élni, van barátnőd, bejártad Ázsiát, a szakmád jól fizet, és még egy saját céged is van, ebből következtetve pedig pénzből sincs hiányod, akkor miért foglalkozol a kormánnyal?

Te vagy az élő példa arra, hogy tanulással, és kemény munkával Magyarországon igenis lehet érvényesülni. Sokan csak azért szidják a kormányt, mert nem tanultak, semmit se kezdtek magukkal, majd valami alja munkahelyet találtak csak, és maguk helyett inkább a kormányt hibáztatják.

2014. nov. 9. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!