Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy lehet az, hogy egy nagy...

Hogy lehet az, hogy egy nagy állami szervezet elnöke nem tud legalább társalgási szinten angolul? Egyáltalán ha nem is tudta mit mond akkor minek indult el hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2014. nov. 10. 20:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez csak egy ostoba stróman, nem több. Azoknak meg nem kell érteni semmihez, elég, ha azt teszik amire a gazdájuk utasítja őket. :-/
2014. nov. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Arra jó volt, hogy az MNO-n most minden narancsos lelkesen elhiggye, nincsenek is ellene bizonyítékok, ő egy ártatlan bárányka, és "amerikát be kéne perelni becsületsértésért"!
2014. nov. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Ma az állami szervezet elnökének nem angolul kell tudnia, hanem se..et kell tudnia nyalni, hogy kiét, azt sejthetjük. Van, akinek ezt könnyebb megtenni, mint angolul megtanulni.
2014. nov. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%

Most ezen mi a meglepő? Aki egy kicsit jobban figyelte a politikát az eddig is láthatta, hogy a lopáson/hazudáson/nyaláson kívül nincs szakértelem a kormány közelében.

1 hónapja pedig a vak is láthatja. Ennyi az egész.

2014. nov. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Hofi szegény elszégyellné magát, amekkora kabarét a Fityisz csinál.
2014. nov. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva restellem, de én ma láttam először ezt a nőt az Indexen egy videóban. A Fidesz helyében is szégyelltem magam, amikor meghallottam a hangját.


Aztán csodálkozunk, hogy senki nem vesz komolyan minket. Ennél azért én egy jóval komolyabb embert ültettem volna a NAV vezetői székébe, mint ez a nő. Az meg már csak hab a tortán, hogy nem volt képes megtanulni angolul.


Már nem is csodálkozom, hogy nem akar lemondani.

2014. nov. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ő csak egy jele a folyamatosan épülő önkényuralomnak.
2014. nov. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én mondjuk kíváncsi lennék rá, hogy van-e "nyelvvizsgája" ami után felveszi a szokásos bónuszt.
2014. nov. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!