Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vida Ildikó hogyan akart...

Vida Ildikó hogyan akart bizonyítékokat kérni, ha Goodfriend "mi járatban van itt? " kérdésére egyből tolmácsért kezdett rimánkodni?

Figyelt kérdés
Vagy csak én gondolom úgy, hogy ha TÉNYLEG ilyen ügyben mennék az USA nagykövetségére, és egy szót se tudnék angolul, akkor eleve vinnék magammal egy tolmácsot?

2014. nov. 10. 22:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

A parlamentben kapásból történt egy felszólalás

"Szemét amcsik, nem foglalkoztak ildivel" témában.

Szerinted hány olyan fidesz-szavazó van aki inkább a fidesznek hisz, mint a tényeknek? Hm?:-)

2014. nov. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
NAV = Ne Angolul Vartyogjunk!
2014. nov. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

"Szerinted hány olyan fidesz-szavazó van aki inkább a fidesznek hisz, mint a tényeknek?"

Majd ha lesznek tények (értsd: konkrét vádak és bizonyítékok), azoknak fogok hinni. Addig sem a Fidesznek hiszek, hanem az ártatlanság vélelmét tartom tiszteletben.

2014. nov. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Aha! És ha látsz egy meggyilkoltat, odébb egy embert véres késsel, várod, hogy az ártatlanság vélelme cáfolódjék. Ahelyett, hogy cáfolnád. Mert különben a gyilkos kése eltűnik.
2014. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%
A konkrét ügyben nevesítsd a véres kést és a hullát. Magyarán: mit és hogyan követett el Vida Ildikó? Jogállamban élünk, nem lehet bizonyítékok nélkül, politikai szimpátia szerint vádaskodni.
2014. nov. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

Színjátékot csinált csak, amihez a hírTV asszisztált.


Eleve, ha tudja magáról hogy nem tud angolul - ami azért elég nagy szégyen ezen a szinten - akkor visz valakit magával.


Másrészt meg illik egy ilyen látogatást előre egyeztetni és nem az utcán lekapni a tárgyaló partnert, hogy héjj én akarok tőled valamit, csak nem értem mit beszélsz.


A Vida Ildikó kb. egy portás, vagy takarítónő szintjén mozog, semmi rátermettség nincs benne, nem értem hogy vezethet egy ekkora hivatalt.

2014. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
47%

# 3/6 Időpont ma 09:37


Úgy néz ki az én analógiáim túl nehezek...


A konkrét tény ebben az esetben az, hogy ildink egy büdös szót nem beszél angolul, nem volt egyeztetve időpont, nem volt előre megbeszélve semmi, csakúgy odament.

Konkrét tény az is, hogy ezt tudta jól, hogy nem úgy működik, hogy csak úgy jártában-keltében bemegy, és elkéri az iratokat.


Ezek teljesen függetlenek attól, hogy vannak-e bizonyítékai az amcsiknak vagy nincsenek. Van egy protokoll, egy eljárás, hogy miképp lehet ezt intézni. Ha ezt nem tartja be, nem foglalkoznak vele.


Amit most csinált, azt pedig zseniálisan be lehet adni (és be is adták) annak a 2 millió birkának akik rájukszavaztak, hogy a mi ildink mindent megtett annak érdekében, hogy tisztázódjék a neve, de a szemét USA nem engedi! Miközben ugye, korántsem ez a helyzet...

2014. nov. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy gondoljatok bele fordított helyzetbe.


A NAV elnököt bármelyik cégvezető akármikor bejelentkezés nélkül meglátogathatja adóügyekben?


Ha nincs bent akkor meg leszólíthatják az utcán?


Mindezt úgy, hogy az illető nem beszél magyarul? :)))

2014. nov. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%
Nem a nyelvtudásáról és a látogatásáról írtam, ahogy az előttem szólók sem. Arra mondj bármi konkrétumot, hogy mivel vádolják őt és milyen bizonyítékok alapján.
2014. nov. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
53%

# 9/9 Időpont tegnap 14:54


A kérdező feltett egy kérdést. Én a kérdező kérdésére adtam egy választ. Majd nekem támadtál, hogy mutassak ildi ellen bizonyítékot és vádat, mikor erről szó sem volt, egyedül te hoztad szóba (harmadik válaszig bezárólag). Majd amikor megpróbáltam kitisztítani, hogy miről beszéltem, megint csak és kizárólag te vartyogsz arról, hogy nincsenek az USA-nak bizonyítékai (vádja az kétségtelenül van).


Tehát milyen előtted szólókról beszélsz? Több embernek érzed magad?

Arra tudok konkrétumot adni mivel vádolják: Úgy gondolják, hogy kenőpénzt szeretett volna amerikai cégektől a NAV, hogy őket ne baszogassák, a konkurenciát viszont igen.

Bizonyítékot pedig természetesen nem tudok mutatni, mert egyszerű magyarországi állampolgár vagyok, nem vagyok a "felső körökben".


De továbbra is mondom: Itt most nem az a kérdés jogos-e a kitiltása, vagy egyáltalán léteznek-e a bizonyítékok.

Ha ellened van bírósági eljárás, te a bizonyítékokat úgy nézed meg magad ellen, hogy megpróbálod ellopni a bizonyítékraktárból? Vagy kikéred annak rendje és módja szerint? Hm? A kérdező ezt kérdezte, ez a téma, erről beszélünk, ne mellébeszélj, arra csak a lepontozók kíváncsiak :-)

2014. nov. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!