Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vida Ildikó hogyan akart...

Vida Ildikó hogyan akart bizonyítékokat kérni, ha Goodfriend "mi járatban van itt? " kérdésére egyből tolmácsért kezdett rimánkodni?

Figyelt kérdés
Vagy csak én gondolom úgy, hogy ha TÉNYLEG ilyen ügyben mennék az USA nagykövetségére, és egy szót se tudnék angolul, akkor eleve vinnék magammal egy tolmácsot?

2014. nov. 10. 22:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"Szerinted hány olyan fidesz-szavazó van aki inkább a fidesznek hisz, mint a tényeknek? Hm?:-)"


Ez az első válasz. Szerinted ez a kérdésről szól? Én erre reagáltam.

2014. nov. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon szeretnék a tényeknek hinni, de sajnos amerika és goodfriend nem hajlandó elárulni semmit
2014. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

# 11/12 Időpont ma 10:09


Ez a kérdésről szól, mivel én írtam már csak tudom. El kellett volna olvasni az előtte lévő mondatot is, de akkor itt egy gyengébbek kedvéért verzió:


A parlamentben kapásból történt egy felszólalás "Szemét amcsik, nem foglalkoztak ildivel" témában.

Szerinted hány olyan fidesz-szavazó van aki inkább ennek a fideszes felszólalásnak hisz, mint a tényeknek a találkozóval kapcsolat? Hm?:-)

2014. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
*találkozóval kapcsolatBAN persze... még mielőtt csak emiatt nem értenéd meg :-)
2014. nov. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Köszönöm, de járatos vagyok a szövegtanban és a szemantikában. Az első hozzászólásod nem a kérdésről szól, hiába egészíted ki utólag.
2014. nov. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

# 15/15 Időpont ma 09:38


Na, most arról nem én tehetek, hogy egy egyszerű logikai kapcsolatot és ún. rejtett alany továbbvitelét nem találsz meg - jártasságod ellenére - két mondat között.

2014. nov. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!