Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Van itt olyan ember aki benne...

Van itt olyan ember aki benne van Budapesten 18. kerületi Jobbik ifjúsági tagozatába? Kort is írjatok kérlek.

Figyelt kérdés
Beszeretnék lassan lépni, jó lenne ha valaki korombeli lenne akit ismernék.(14 éves vagyok)

2014. nov. 10. 23:11
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Tuti van, sokan vannak itt a jobbikos, pestiek meg még többen.



Az érdekesség kedvéért, mikor lepontoztok mindenkit, aki azt mondja, hogy jobbikos tizenévesekkel van tele a kategória és nem az ország véleményét tükrözi.


Tessék, a kérdés a melléklet ábra. Márpedig ez van az egész kategóriában. A kérdező és a hozzáhasonló 14-15-16 évesek osztják az észt a politikáról.

2014. nov. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vártam az ilyen hozzászólást:) de nem tudod mennyit foglalkozok vele. Nem ismered valószínű az összes 14-15-16 jobbikost.. Off :Vannak Fideszes meg baloldali ifjúsági tagozatok is. Az miért nem ennyire felkapott? Arra nem mondják az ilyenek mint te hogy "osztják az észt a tizenévesek?" megvan az okom amiért jobbikos vagyok.nálam ez már régóta így van..
2014. nov. 10. 23:22
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem az ifjúsági tagozatokról van szó, hanem a Gyakorikerdesek oldal (Politika rovatának) a közönségéről.


És azt próbáljátok eladni, hogy ez itt az ország véleményét tükrözi. Igen az ország jobbikos tinédzsereinek véleményét. Mert nem te vagy itt az egyetlen 14 éves jobbikos politikus, sőt ti vagytok itt többségben.

2014. nov. 11. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát ha egyszer mi ismerjük fel a problémákat és nyitjuk ki a szemünket..
2014. nov. 11. 07:07
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha itt Jobbikos fölény van, akkor ki a túró pontoz le folyamatosan? Erre még soha nem jött egyetlen válasz sem. Mellesleg közölném, hogy szerintem sokkal több ész és tudás nélküli "nácifasisztázó" van az oldalon mint Jobbikos, ráadásul egyenes kérdésekre sohasem képesek célirányos válaszokat adni.
2014. nov. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen több van szerintem a másik felől..
2014. nov. 11. 15:14
 7/9 A kérdező kommentje:
Ott van a tieden a zöld kezecske most:D
2014. nov. 11. 15:15
 8/9 anonim ***** válasza:

Teljesen igaza van az elsőnek. Viszont a pozitívum, hogy maximum 40 jobbikos kisgyerek lehet itt az oldalon ami azért egyértelmű, hogy nem tükröz semmilyen véleményt a magyar lakossággal kapcsolatban. Szerencsére még nem tartunk akkora nyomorban, hogy a Jobbik-féle pártok nyerjenek, bár a Fidesz már íziben ágyaz be egy szélsőséges diktatúrának.


(Ez a hozzászólás tökéletes példája lesz annak, hogy a jobbikos óvodatagozat Gyakori kérdésekért felelő csoportja milyen aktívan pontoz le ha valaki "megsérti" párjukat.)

2014. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszadóknak azt a rengeteg időt amíg leírták nekem amire pont nem voltam kíváncsi. ha valaki NEM a kérdéssel kapcsolatban ír az PRIVÁTba írjon nekem üzenetet maximum ha nagyon okoskodni szeretne(mint ahogy én is ugyebár). Másrészt meg látszik h nem ismeritek az IT-t mivel az egy közösséget egy "családot" akar létrehozni, szoros barátságokkal.. Miért lenne ez most észosztás ha hasonló nézetű fiatalokkal vagyok körül? Nem kell megijedni nem pontoztalak le. Egyébként szerintetek ha belépek rögtön képviselő leszek hogy "osztom az észt"? max az osztja. És nem szeretnék politikus lenni, egyszerűen csak belépni a IT-be. Ennyi.
2014. nov. 11. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!