Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted Vida Ildikó megérdem...

Szerinted Vida Ildikó megérdemelé azt büntetésként hogy magyar állampolgárságát és teljes vagyonát elvegyék majd kitoloncolják az országból?

Figyelt kérdés

2014. nov. 11. 20:21
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem.Vagy ha akarja,bizonyítsa be.
2014. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
74%

Természetesen.


De, egy tucatnyi fejes megérdemelné, hogy internálják.

2014. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
34%
Jóbarát nagykövetnek önszántából távoznia kell.
2014. nov. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%

én annyival beérném, ha a kormány elismerné, hogy tudomása volt a kitiltottakról és nem ilyen olcsó "elveszett a postán a levél" dolgokkal néznének hülyének, Vida Ildikó ügyét egy független bizottság vizsgálná és nem saját maga lenne a vizsgálat vezetője, emellett a kormány nem terelne hazudozna össze vissza, hanem összeszedetten fellépne az ügyben..

ezek közül a minimum az lenne, hogy vizsgálatot indítanak.. vajon miért fáj nekik a független vizsgálat, ha V.I.-nek nincsenek piszkos ügyei?

2014. nov. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
22%

Ostoba és tudatlan ez a buta kérdező provokációja!

Pont az amcsiknál NAGY az ártatlanság VÉLELME!

2014. nov. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
Korrupt százalékos orvost tudtok funkcióban?Van sok téeszvezető is leszázalákolva 99-től...Jogtalanul.
2014. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
22%
Miért, mit tett? Van valami konkrét, bizonyított bűne?
2014. nov. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
87%

lehet, hogy lejáratásról van szó, de mindenképp óvodás dolog ez a bujdosás Vida részéről az elején, óvodás dolog a kormány részéről a terelés és hazudozás, óvodás dolog hogy egymásnak ellent mondó információkat adnak közzé, és amikor logikai ütközések vannak akkor "elveszett a levél a postán" (én utoljára általánosban érveltem ilyen hülyeséget: elvesztettem az ellenőrzőm amiben a jegy volt..)

akármi is van a háttérben ezek a vezetők képtelenek politikailag szakerűen kezelni az ügyet, ami elgondolkoztat, hogy irányíthatják ilyen infantilis óvodás szintű emberek az országot.. -.-

2014. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
31%

Milyen indokkal "fejezik le" a VAV előkét?

Mert amcsi azt modta?

2014. nov. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
23%
Nem tudjuk, hogy követett-e el valami helytelent, nem megengedhetőt, bűnös dolgot. Addig meg ne ítélkezzünk. Ami eddig elhangzott bárhonnan, a csak lebegtetés.
2014. nov. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!